KRÁSNÝ DEN! :)
Neohodnoceno

ACHÁTOVÝ STROM STROM zelený * náramek z minerálů * achát, dřevo

achát, dřevo

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem
Značka: BohoMánie
310 Kč

Energetický náramek z minerálů ACHÁTOVÝ STROM ZELENÝ

...zelená energie planety Země

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: dobarvený achát, bižuterní kov, silikonová pruženka

Velikost korálků: 8mm

Velikost: na obvod zápěstí 15,5 - 16.5cm (náramek je pružný) Jak si správně změřit zápěstí

Náramek dodáváme s popisem a balený v pytlíčku.

Budeš dávat náramek darem? Mrkni na naše DÁRKOVÉ BALENÍ

 

Nesedí ti velikost? Náramek ti rádi zdarma na míru upravím. Více se dozvíš zde: Velikost náramku a úprava

Čti také prosím Jak pečovat o náramky

Nevíš si rady s výběrem náramku? Jak vybrat náramek

 

Náramek nejlépe harmonizuje a propojuje 1. a 4. čakru. Chci vědět víc o čakrách 

 

ACHÁT – uzemni vysoké vibrace své duše skrze své tělo

 

Achát je kámen, který je velmi úzce propojený s matkou Zemí a předává nám její energie. Pomáhá nám v pochopení zemských energií a v jejich propojení s energiemi kosmu. Také nám může být nápomocný v propojení s našimi předky, s celu naší rodovou linií a se zkušenostmi, které nasbírali. Samozřejmě, kořeny našeho rodu si nosíme v sobě, achát nám ale může pomoci si tuto silu lépe zvědomit. Učí nás přijímat život na Zemi se všemi jeho projevy, pochopit, nesoudit. Umožňuje nám cítit propojení se svým tělem, s ostatními lidmi, s veškerenstvem na Zemi. Toho všeho jsme součástí a měli bychom být pečující a ochraňující. Pomáhá se naladit na cykly, tělo, život. Pomůže nám taky propojit svou ženskou a mužskou energii a stát se celistvou bytostí.

 

DŘEVO - uzemňuje

 

Zelená je barvou přírody, věčného koloběhu, růstu, evoluce, regenerace. Dává nám sílu se zvednout ze dna a znovu začít jak se říká od nuly, ale tak to vlastně nikdy není, vždy jsme bohatší o zkušenosti, které nás poslaly „na dno“. Nikdy to není konec, stále je v nás zelený klíček, který při správné péči dokáže vyrůst v nejkrásnější květinu. Stejně tak zelená barva nám dává sílu překonat těžkosti, které nás v životě potkávají, a pomáhá nám v nových začátcích.

Jestli chceš podpořit nějaký svůj nový projekt, vsaď na zelenou. Slyšíš to tam? Už jen to rčení – máš zelenou J

Zelené kameny nám předávají svou překypující energii a podporují regenerační a uzdravující procesy všech našich těl – tělesného, energetického i mentálního. Tmavé odstíny zelené působí více na naše hrubohmotné tělo, světlé odstíny ovlivňují spíše to jemnohmotné.

Stejně tak, jako se na jaře probouzí a zazelená příroda, dokáže nás zelená barva probudit z našeho zimního spánku, ať už se naše období stagnace odehrává kdykoliv.

Zelené kameny nám pomáhají vnímat naším srdcem, probouzí naši intuici.

Chci vědět víc o 1. čakře

Chci vědět víc o 4. čakře

 

Náramek je vyrobený ručně v české republice. Není svěcený ani na Bali, ani v Indii, ale je vytvořený s láskou a touhou potěšit oko, srdce i duši :-) 

Mám harmonizující a aktivační potenciál, takže tyto vlastnosti najdeš i u mých šperků. Aktivují tvůj potenciál, povzbuzují ke změně a harmonizují prostor, ve kterém se nacházejí. Chceš o mně vědět víc? Chci vědět víc o Laraii

 

balení dárkové banner 5

 

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 

průhledné logo BohoMánie černé