KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

AHIMSA * čakrový náramek z minerálů * achát, onyx

achát, onyx

Můžeme doručit do:
8.7.2022
Skladem (2 ks)
Značka: BohoMánie
350 Kč

Energetický čakrový náramek - AHIMSA

...s jemností otřesu světem

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

 

Použitý materiál: pruhovaný onyx, barvený achát, bižuterní kov, silikonová pruženka

Velikost korálků: 8 mm

Velikost: na obvod zápěstí 15,5 - 16.5cm (náramek je pružný) 

Náramek je doplněný korálkem ÓM. 

 

Nesedí ti velikost? Náramek ti rádi zdarma na míru upravíme. Jak si změřit zápěstí? Více se dozvíš zde:  

Jak si vybrat velikost náramku 8     Jak vybrat náramek 8     Jak pečovat o náramky 8     

 

Náramek ti krásně zabalíme a přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

ACHÁT – uzemni vysoké vibrace své duše skrze své tělo

Achát je kámen, který je velmi úzce propojený s matkou Zemí a předává nám její energie. Pomáhá nám v pochopení zemských energií a v jejich propojení s energiemi kosmu. Také nám může být nápomocný v propojení s našimi předky, s celou naší rodovou linií a se zkušenostmi, které nasbírali. Samozřejmě, kořeny našeho rodu si nosíme v sobě, achát nám ale může pomoci si tuto silu lépe zvědomit. Učí nás přijímat život na Zemi se všemi jeho projevy, pochopit, nesoudit. Umožňuje nám cítit propojení se svým tělem, s ostatními lidmi, s veškerenstvem na Zemi. Toho všeho jsme součástí a měli bychom být pečující a ochraňující. Pomáhá se naladit na cykly, tělo, život. Pomůže nám taky propojit svou ženskou a mužskou energii a stát se celistvou bytostí.

 

ONYX – jdi za svým snem

Onyx je kámen, který nese velké množství síly, dodává nám sebedůvěru a podporuje nás v tom, abychom upustili od veškerých strachů a vykročili za svými sny a vizemi. Pomáhá nám tříbit si myšlenky a ukazuje nám správný směr pro dosažení našich cílů. Připomíná nám, kam bychom měli směřovat více naší energie, na jaké oblasti se zaměřit a kde naopak svou energií zbytečně plýtváme.

 

AHIMSA 

,,Budete-li dost jemní, dokážete otřást světem.“ (Mahátma Gándhí)

Mezi deseti jógovými pravidly jamy a nijamy označuje ahimsa doslova nenásilí, či jinak řečeno imperativ nekonat zlo. Pochopíme-li hlubokým způsobem fakt, že zlo je nepřítomností dobra, pochopíme také, že je naprosto neproveditelné vytyčit si dodržování ahimsy pouze hypotetickým „nekonáním zla“. Ve skutečnosti dodržovat ahimsu implikuje „konat dobro".

 

Mým darem je harmonizující a aktivační potenciál, takže tyto vlastnosti najdeš i u mých šperků. Aktivují tvůj potenciál, povzbuzují ke změně a harmonizují prostor, ve kterém se nacházejí. Chceš o mně vědět víc? Chci vědět víc o Laraii

 průhledné logo BohoMánie černé

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 

průhledné logo BohoMánie černé

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení