KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

ANDĚLSKÝ BOJOVNÍK * krystalový zářič * celestýn

celestýn

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Laraii
2 490 Kč

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - lapač slunce - celestýn drůza vejce

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

 

Použitý materiál: 

 • přírodní celestýn - drůza vejce
 • feng shui křišťálové broušené srdce s AB pokovem
 • feng shui křišťálové broušené oktagony s AB pokovem
 • králky - dračí achát, sodalit, 
 • mosaz a kovové komponenty

Velikost: cca 6 x 30 cm

Bannerky JAK SI 

 

 

-------------------------------shine (3)

V jarní limitované kolekci najdeš každý kousek opět pouze jednou. Tím jsou tyto lapače slunce speciální, každý je originál, nejedná se o sériovou výrobu.

 • krystaly do zářičů pečlivě vybíráme, jedná se o jedinečné kousky
 • dbáme na kvalitu všech komponentů, "diamant" je sestavený z jednotlivých tyčinek a 2x - 3x prošitý, tím se zajišťuje bezpečnost a minimalizuje se tak uvolnění krystalů z diamantu
 • na rozdíl od většiny lapačů na českém trhu je diamant vyráběný ručně z jednotlivých mosazných komponentů, nejedná se o letované železo

Jestli tě tento zářič volá tak neváhej, je to jediný originál. Další kolekce lapačů slunce bude pravděpodobně až na podzim nebo před Vánoci. 

-------------------------------shine (3)

Pusť světlo do svého života

Vědomá dekorace, co to vlastně je? 

Harmonizace životního prostoru, to je téma současného člověka, protože neharmonické frekvence na nás útočí ze všech stran. Proč tedy mít v prostoru energetický zářič, který se i při malém záchvěvu pohybuje a jakmile se jej dotknou sluneční paprsky nebo silnější umělé světlo, odráží nadpozemské světelné odlesky?

Z pohledu Feng Shui vše, co se hýbe v prostoru, dokáže rozproudit energii, která často stagnuje, neproudí. Lapač slunce dokáže světelnou energii zachytit a rozptýlit do místnosti, tím dochází k rozproudění energie a harmonizaci prostředí (dům, byt, pracoviště). Na uvádění energií do souladu se podílí i krystaly, které jsou umístěny v zářiči. Každý krystal nese dále svou specifickou energii, kterou můžeš využít.

Kromě sladění energií ti zářič poskytne ještě další službu - přitahuje zrak a pozornost. Duhová světýlka, která tančí po pokoji, tě nenechají bloudit duchem kdovíkde a jemně tě vrátí do přítomného okamžiku prožívání - tady a teď. Je dobré sem tam pomyslet na krásné chvíle nebo se poučit z chyb. Neměli bychom však v takových stavech setrvávat, protože to jediné reálné se odehrává teď. Shrnutí?

 • sladí a rozproudí energii v prostoru
 • rozzáří každý temný kout
 • vrátí tě do přítomného okamžiku
 • vykouzlí duhu a úsměv na tvé tváři

Jak vybrat krystalový zářič a jak o něj pečovat?

 Jak si vybrat krystalový zářič     Jak pečovat o krystalový zářič

 

CELESTÝN – andělský bojovník za pravdu

Celestýn se vesměs připodobňuje k andělům, z jeho útrob mají znít téměř andělské chóry a po napojení na něj se dostaneme přímo do nebe. Tak to opravdu není a účinky celestýnu bychom mohli přirovnat spíš k nejlepší kamarádce, která je vždy schopná nám říct pravdu.

I když má jemný a éterický vzhled, je to hrdina, který nám pomůže vyčistit filtry, skrze které vnímáme okolní realitu. Celestýn rozpouští všechny iluze, které máš o sobě nebo o světě kolem tebe. Nejintenzivněji pracuje s krční čakrou, skrze kterou interagujeme s okolím a nastavujeme jak přijímání, tak vydávání. V tomto ohledu se jedná jak o přijímání na fyzické úrovni (dary, peníze), tak o úroveň nehmotnou (informace, myšlenky, názory, energie). Vydáváním je myšleno sebevyjádření, komunikace s okolím.

Když tedy potřebuješ pracovat na těchto tématech, vol celestýn, který ti zaručeně sundá jak brýle růžové, tak i sklíčka ostatních barev, skrz která pozoruješ svět. Pomůže ti lépe vyjádřit svou vnitřní pravdu duše a také zamezí tomu, aby s tebou kde kdo lehce manipuloval. Ovšem pozor, ty osobně též ztratíš schopnost nevědomé manipulace s ostatními a každou takovou snahu z tvé strany si okamžitě zvědomíš.

Celestýn tedy klame svým vzhledem. Určitě ale stojí za to užívat si jeho přítomnosti. S celestýnem se dozvíš - co si dobrovolně pouštíš do svého energetického pole - jestli je tvá komunikace čistá a bez postranních úmyslů - jaké to je, umět se vyjadřovat, nechat energii ze sebe plynout a nemuset už polykat svá slova.

 

Mám dar harmonizujícího a aktivačního potenciálu, takže tyto vlastnosti najdeš i u mých výrobků. Aktivují tvůj potenciál, povzbuzují ke změně a harmonizují prostor, ve kterém se nacházejí. Chceš o mně vědět víc? Chci vědět víc o Laraii

průhledné logo BohoMánie černé 

82-Laraii

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení