BÍLÁ ŠALVĚJ - DRAČÍ KREV + PALO SANTO * vykuřovadlo

ochrana, očištění, regenerace, posílení

390 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
BÍLÁ ŠALVĚJ - DRAČÍ KREV + PALO SANTO * vykuřovadlo
BohoManie bila salvej draci krev palo santo vykurovadlo1
Novinka

Detailní popis produktu

Vykuřovadlo

Bílá šalvěj S DRAČÍ KRVÍ + dřívko Palo Santo

set - svazek délka cca 11 cm

Bílá šalvěj a Palo Santo se používají k čištění prostor, domů, místností nebo prostředí od všech druhů negativních, starých a stagnujících energií.

Připravuje prostor na tvé čerstvé záměry.

Šalvěj je výborná také k čištění aury člověka od uvízlých starých energií, k přípravě na obřad nebo před duchovní prací.

Jejich vůně a energie jsou silně očistné, ale taky opravdu silné, doporučuji vykuřovat jen chvíli a pak staré energie ŘÁDNĚ VYVĚTRAT.

Ostatně pořádně vyvětrat bychom měli po použití jakéhokoliv vykuřovadla nebo po kterékoli jiné očistné metodě.

Benefity vykuřování šalvějí:

  • nejpoužívanější druhy šalvěje mají antimikrobiální vlastnosti. To znamená, že udržují bakterie, viry a plísně na uzdě.
  • ačkoli to není vědecky prokázáno, předpokládá se, že pálení šalvěje uvolňuje záporné ionty. To prý pomáhá neutralizovat kladné ionty.
  • vykuřování šalvěje se již dlouho používá k napojení na duchovní sféru nebo posílení intuice. Některé druhy šalvěje, včetně šalvěje a bílé šalvěje, obsahují thujon. Výzkum ukazuje, že thujon je mírně psychoaktivní. Ve skutečnosti se nachází v mnoha rostlinách používaných v kulturních duchovních rituálech ke zlepšení intuice.
  • vykuřování šalvěje může být také použito jako rituální nástroj ke zbavení sebe (nebo svého prostoru) negativity. To zahrnuje minulá traumata, špatné zkušenosti nebo negativní energie od ostatních.
  • máš-li jakékoli obavy z negativní historie nebo z energie spojené s novým nebo neznámým předmětem, vykuřování může pomoci přinést klid mysli a učinit pro tebe předmět posvátnějším a přijatelnějším.
  • některé výzkumy naznačují, že šalvěj obsahuje sloučeniny, které by mohly pomoci zmírnit nespavost, zbavit tělo, předměty a prostory špatné energie, může pomoci přivítat nové, svěžejší a pozitivnější energie. Svým způsobem by to mohlo mít energetizující účinek a pomoci při únavě. 

VŠECHNY BENEFITY VYKUŘOVÁNÍ BÍLOU ŠALVĚJÍ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 průhledné logo BohoMánie černé