KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

BOHYNĚ FLORA * ČAROIT* ORGONIT BOHYNĚ

čaroit

Můžeme doručit do:
30.5.2022
Skladem (1 ks)
Značka: MAGIC ORGONIT
1 090 Kč
Kategorie: ORGONITY

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ -ORGONIT BOHYNĚ - FLORA

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: čaroit, kovové plátky, sušené květiny, pryskyřice

Velikost: 9 cm

 

K orgonitu přikládáme popis krystalu.

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 7. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

 

 

ČAROIT-  Je to kámen, který se vyskytuje pouze na jediném místě na Planetě Zemi. V Rusku. Jedná se o velmi výjimečný krystal nejen energeticky. Je to krystal určený právě pro tuto dobu a jeho zásoby jsou téměř vyčerpány, proto je jeho cena vysoká a každým dnem roste.

Jeho fialová esence  je průvodcem duchovním učitelům a lidem, kteří pracují s lidmi.

 Čaroit je velmi mocný kámen, který je  obdařen  především mystickými a spirituálními energiemi. Učí nás nadhledu, trpělivosti, píli a pravidlu nic neodkládat.

Magic Orgonit2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení