BOHYNĚ GAIA * JASPIS * ORGONIT BOHYNĚ

Neohodnoceno

jaspis

850 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2022
BOHYNĚ GAIA * JASPIS * ORGONIT BOHYNĚ
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA

Každý kus je ručně vyráběný originál. Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.

 

Použitý materiál: 

  • přírodní jaspis
  • kovové plátky
  • pryskyřice

Velikost: 9 cm 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením.  

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

 

V limitované kolekci najdeš každý kousek opět pouze jednou. Tím jsou tyto orgonity speciální, každý je originál, nejedná se o sériovou výrobu.

  • krystaly, minerály a další komponenty do orgonitů pečlivě vybíráme

Jestli tě tento zářič volá tak neváhej, je to jediný originál. Další kolekce pyramid bude až na podzim nebo před Vánoci.  

    

  

 

 

 

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

JASPIS - uzemni se, stabilizuj a v klidu se rozhodni

Tento kámen je silně spojen s energií Země, může tak být uzemněním těm, kteří věčně někam ulítávají a nosí hlavu v oblacích. Připadáš si někdy ztracená, slabá? Jaspis podpoří tvou sílu a pomůže ti stabilizovat tvůj život. Rozvíjí a probouzí tvé schopnosti, o kterých jsi ani nevěděla, že je máš, nebo které máš strach používat.

Pokud máš nějaký záměr, jaspis ti pomůže jej naplnit. Je to zrcadlo, které ti ukazuje samu sebe tak, jak to leží a běží, nepřipouští žádný sebeklam. Podněcuje rychlé rozhodování a navozuje harmonii.

 

Magic Orgonit2 (6)