KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

BOHYNĚ GAIA * JASPIS * ORGONIT BOHYNĚ

jaspis

Můžeme doručit do:
11.7.2022
Skladem (2 ks)
Značka: MAGIC ORGONIT
890 Kč

ORGONIT BOHYNĚ- JASPIS

 

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

 

Použitý materiál: jaspis, kovové plátky, pryskyřice

Velikost: 9 cm

 

 

Co je to orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) objektů a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…).

 

Jak si vybrat orgonit a jak o něho následně pečovat?

 Jak si vybrat orgonit     Jak pečovat o orgonit

 

JASPIS - uzemni se, stabilizuj a v klidu se rozhodni

Tento kámen je silně spojen s energií Země, může tak být uzemněním těm, kteří věčně někam ulítávají a nosí hlavu v oblacích. Připadáš si někdy ztracená, slabá? Jaspis podpoří tvou sílu a pomůže ti stabilizovat tvůj život. Rozvíjí a probouzí tvé schopnosti, o kterých jsi ani nevěděla, že je máš, nebo které máš strach používat.

Pokud máš nějaký záměr, jaspis ti pomůže jej naplnit.

Je to zrcadlo, které ti ukazuje samu sebe tak, jak to leží a běží, nepřipouští žádný sebeklam.

Podněcuje rychlé rozhodování a navozuje harmonii.

Magic Orgonit2 (6)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení