BOHYNĚ KLIDU * OPALIT * ORGONIT BOHYNĚ

Neohodnoceno

opalit

850 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2022
BOHYNĚ KLIDU * OPALIT * ORGONIT BOHYNĚ
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT BOHYNĚ

Každý kus je ručně vyráběný originál. Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.

 

Použitý materiál: 

  • opalit
  • kovové plátky
  • pryskyřice

Velikost: 9 cm 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením.  

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

 

V limitované kolekci najdeš každý kousek opět pouze jednou. Tím jsou tyto orgonity speciální, každý je originál, nejedná se o sériovou výrobu.

  • krystaly, minerály a další komponenty do orgonitů pečlivě vybíráme

Jestli tě tento zářič volá tak neváhej, je to jediný originál. Další kolekce pyramid bude až na podzim nebo před Vánoci.  

    

  

 

 

 

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

OPALIT

Síla opalitu tkví v jeho jemné a harmonizační energii. Tou uhladí jakoukoliv bolest v srdci i vztahový sfár. Vše dává do harmonie a zároveň posiluje naši vůli k životu. Dodává nám sílu k potřebným změnám a laskavost k druhým.

 

Harmonizuje čelní a korunní čakru, vyrovnává síly Jin a Jang, tedy temnotu a světlo, dva doplňující se opaky spojené do jednoho celku

 

Magic Orgonit2 (6)