CHLADIVÁ ENERGIE * KYANIT * ORGONIT ŠPICE

kyanit

1 790 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022
CHLADIVÁ ENERGIE * KYANIT * ORGONIT ŠPICE

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT ŠPICE

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

 

Použitý materiál: 

  • přírodní kyanit 
  •  bronzové špony
  • pryskyřice

Velikost: 5,5 x 7 cm 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením.  

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

 

  • krystaly, minerály a další komponenty do orgonitů pečlivě vybíráme

Jestli tě tento zářič volá tak neváhej, je to jediný originál. Další kolekce pyramid bude až na podzim nebo před Vánoci.  

    

  

 

 

 

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

KYANIT

Kyanit dokáže transformovat negativní energie. Předává Ti jak žít v harmonii, abys měl/a vše, co ke svému životu potřebuješ. Modrý kyanit pracuje s krční čakrou, učí nás vyjadřovat to, co tvoříme uvnitř i navenek, nejen svým hlasem, ale i skrze hmotné vyjádření (třeba umění). Obzvlášť silně působí právě v oblasti krční čakry, takže pokud se bojíš nahlas říkat co je třeba, vyzkoušej si krční čakru naplnit energií tohohle krystalu.

 

Magic Orgonit2 (6)

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů