DELFÍN * náramek z minerálů * jadeit

jadeit

350 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2022
DELFÍN * náramek z minerálů * jadeit

Detailní popis produktu

Energetický náramek - DELFÍN

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: barvený jadeit, bižuterní kov, silikonová pruženka

Velikost korálků: 8 mm

Velikost: na obvod zápěstí 15,5 - 16.5cm (náramek je pružný) Jak si správně změřit zápěstí

Náramek dodáváme s popisem a balený v pytlíčku.

 

Nesedí ti velikost? Náramek ti rádi zdarma na míru upravíme. Více se dozvíš zde: Velikost náramku a úprava

Čti také prosím Jak pečovat o náramky

Nevíš si rady s výběrem náramku? Jak vybrat náramek

 

 

JADEIT je symbolem čistoty a vyrovnanosti, v orientálních zemích je vnímán jako zosobnění moudrosti získané během rozjímání. Jadeit je spojen se srdcem a zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen, jenž vnáší do našeho života harmonii. Dokáže odhalit negativní myšlenky skryté v hloubi duše a uklidňuje mysl. Podněcuje zrod nových myšlenek a dokáže předestírat jednotlivé úkoly jako jednodušší. Podporuje schopnost empatie, uklidňuje, usnadňuje mezilidskou komunikaci.

Do našeho života vstupuje jadeit také jako kámen snů. Duchovně dodává jadeit odvahu projevit, kým ve skutečnosti jsme. Pomáhá při poznávání sebe sama jakožto duchovní bytosti naplňující lidský úděl a současně probouzí dosud skryté poznání.

 

Mým darem je harmonizující a aktivační potenciál, takže tyto vlastnosti najdeš i u mých šperků. Aktivují tvůj potenciál, povzbuzují ke změně a harmonizují prostor, ve kterém se nacházejí. Chceš o mně vědět víc? Chci vědět víc o Laraii

 

průhledné logo BohoMánie černé

 

youtube náramky

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 průhledné logo BohoMánie černé