ENERGIE DOMOVA * KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ * SELENIT, KŘIŠŤÁL, SKORYL

selenit, křišťál, černý turmalín

2 490 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023
ENERGIE DOMOVA * KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ * SELENIT, KŘIŠŤÁL, SKORYL

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ * ENERGIE DOMOVA

Spojení SELENIT - KŘIŠŤÁL - ČERNÝ TURMALÍN by podle mě neměl chybět v žádné domácnosti. 

Vlastnosti krystalů vždy podpoř a doplň vlastním záměrem.

Jestli hledáš svatební dar, je to ten pravý kousek.

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: selenit, křišťál, skoryl (černý turmalín), mosaz, kov, bižuterní kov

Velikost: cca 5 cm x 40 cm

 K zářiči přikládáme kartičky s popisem minerálů.

 

 

Jak si zharmonizovat náš prostor?

To je v současné době velké téma. Možností je mnoho a jednou z nich je pořídit si nějaký ten krystal. Bytosti krystalové říše se nám teď hodně hlásí a chtějí nám pomáhat s naší transformací.

Krystalové zářiče v klíckách můžeš zavěsit kdekoliv do prostoru a rázem i nudný koutek dostane úplně nový šmrnc. Nechceme nudný život! :-)

A když si vybereš zářič s doplňky z aura ab skla nebo přímo s aura (pokoveným) krystalem, bude ti přinášet do prostoru i krásné světelné odlesky.

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

KŘIŠŤÁL - otevři se novým možnostem 

Křišťál je velmi univerzální pomocník, kámen mnoha účinků a schopností. Je to krystal, který ti pomůže ukázat nový směr. Je toho teď všude plno – MŮŽEŠ MÍT VŠECHNO, CO CHCEŠ. Ale když my často nevíme, co vlastně chtít. Pro tyto okamžiky, je křišťál nejvhodnější. 

Křišťál je nejčistší krystal se silným vědomím, který v minerální říši zosobňuje samotný zdroj. Je solí Země, je na této planetě domorodcem. Obsahuje oxid křemičitý, jednu z nejběžnějších sloučenin Země. Není tedy divu, že většině lidem je křišťál nejbližší. Je univerzální, protože vibruje čistým bílým světlem, které v sobě obsahuje všechny další barvy. Je to čisté, bílé, tekuté, zářící světlo, které dokáže projít časem a prostorem. Ve světle křišťálu je obsažené vše. Celá naše cesta, naše zkušenosti a prožitky, které nás dovedly až tam, kde se nyní nacházíme i naše přítomnost a budoucnost napříč časoprostorovou linkou.

 

 

průhledné logo BohoMánie černé

Krystalový zářič - SELENIT KOULE - SVĚTELNÝ SELENIT

LARAII | český výrobce krystalových a feng shui dekorací

82-Laraii