FIALOVÁ PLANETA * krystalový zářič * AMETYST

ametyst

Položka byla vyprodána…
1 990 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
FIALOVÁ PLANETA * krystalový zářič * AMETYST

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - lapač slunce - AMETYST

Použitý materiál: 

 • přírodní ametyst koule 
 • feng shui křišťálová broušená velká kapka s AB pokovem
 • feng shui křišťálový broušený oktagon s AB pokovem 
 • mosaz a kovové komponenty

Velikost: cca 3,5 x 36 cm

  

Minerály opracované do tvaru koule jsou leštěné, broušené, dokonale kulaté a vyzařují svou energii rovnoměrně ve všech směrech. Jsou symbolem dokonalosti a koncentrují energii do středu.

Pokud potřebujete uzemnit, koule je tvar, který vám pomůže. Je spojena se Zemí, Měsícem a jinými planetami. Zpomaluje a neutralizuje  nevyvážené energie. Koule pomáhá otevírat čakru třetího oka. Připomíná, že jste součástí většího celku a je vhodná pro meditace.

-------------------------------shine (3)

V limitované kolekci najdeš každý kousek opět pouze jednou. Tím jsou tyto lapače slunce speciální, každý je originál, nejedná se o sériovou výrobu.

 • krystaly do zářičů pečlivě vybíráme, jedná se o jedinečné kousky
 • dbáme na kvalitu všech komponentů, "diamant" je sestavený z jednotlivých tyčinek a 2x - 3x prošitý, tím se zajišťuje bezpečnost a minimalizuje se tak uvolnění krystalů z diamantu
 • na rozdíl od většiny lapačů na českém trhu je diamant vyráběný ručně z jednotlivých mosazných komponentů, nejedná se o letované železo

Jestli tě tento zářič volá tak neváhej, je to jediný originál. 

-------------------------------shine (3)

Pusť světlo do svého života

Vědomá dekorace, co to vlastně je? 

Harmonizace životního prostoru, to je téma současného člověka, protože neharmonické frekvence na nás útočí ze všech stran. Proč tedy mít v prostoru energetický zářič, který se i při malém záchvěvu pohybuje a jakmile se jej dotknou sluneční paprsky nebo silnější umělé světlo, odráží nadpozemské světelné odlesky?

Z pohledu Feng Shui vše, co se hýbe v prostoru, dokáže rozproudit energii, která často stagnuje, neproudí. Lapač slunce dokáže světelnou energii zachytit a rozptýlit do místnosti, tím dochází k rozproudění energie a harmonizaci prostředí (dům, byt, pracoviště). Na uvádění energií do souladu se podílí i krystaly, které jsou umístěny v zářiči. Každý krystal nese dále svou specifickou energii, kterou můžeš využít.

Kromě sladění energií ti zářič poskytne ještě další službu - přitahuje zrak a pozornost. Duhová světýlka, která tančí po pokoji, tě nenechají bloudit duchem kdovíkde a jemně tě vrátí do přítomného okamžiku prožívání - tady a teď. Je dobré sem tam pomyslet na krásné chvíle nebo se poučit z chyb. Neměli bychom však v takových stavech setrvávat, protože to jediné reálné se odehrává teď. Shrnutí?

 • sladí a rozproudí energii v prostoru
 • rozzáří každý temný kout
 • vrátí tě do přítomného okamžiku
 • vykouzlí duhu a úsměv na tvé tváři

Jak vybrat krystalový zářič a jak o něj pečovat?

 Jak si vybrat krystalový zářič     Jak pečovat o krystalový zářič

82-Laraii 

LARAII | český výrobce krystalových a feng shui dekorací

82-Laraii