HORUS - PÁN NEBES * JANTAR * ŠUNGIT * ORGONIT TĚŽÍTKO

jantar, šungit

1 990 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022
HORUS - PÁN NEBES * JANTAR * ŠUNGIT * ORGONIT TĚŽÍTKO

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT TĚŽÍTKO

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

 

Použitý materiál: 

  • přírodní jantar 
  • přírodní šungit
  • bronzové třísky
  • kovové plátky
  • pryskyřice

Velikost:  8 cm 

 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením.  

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

 

 

  • krystaly, minerály a další komponenty do orgonitů pečlivě vybíráme

Jestli tě tento zářič volá tak neváhej, je to jediný originál. Další kolekce pyramid bude až na podzim nebo před Vánoci.  

    

  

 

 

 

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

Jantar

Jantar je jedním z nejstarších a nejvyhledávanějších světových pokladů, považovaný za „zlato z moře“.  Stáří jantaru se pohybuje mezi 360 a jedním milionem let a pochází z období prvohor až čtvrtohor. Duchovně jantar zvyšuje altruismus a přináší moudrost, má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. 

Silná léčivá energie jantaru, který je i po dlouhé době zkamenění spjatý se silnou energií pravěkých stromů, je velmi uklidňující na mozek a nervový systém. Přináší teplo a světlo do naší mysli i duše a podněcuje tělo k tomu, aby se samo vyléčilo a oprostilo od negativních pocitů.

 

Magic Orgonit2 (6)

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů