KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

HARMONIE MYSLI * KUNZIT * ORGONIT PYRAMIDA

kunzit

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: MAGIC ORGONIT
890 Kč

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - HARMONIE MYSLI

 

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: kunzit, kovové plátky, pryskyřice

 

Velikost: 4 x 4 cm

 

K orgonitu přikládáme popis krystalů.

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

Tento zářič uvádí do harmonie všechny čakry. Chci vědět víc o čakrách

 

Strom života


Mnoho dávných národů a kultur vidělo ve stromu symbol života a propojení.

Třeba v keltské kultuře představoval strom života harmonii a rovnováhu☯️

V dnešní, moderní, společnosti je to symbol života, propojení, rodiny a individuality.

Kořeny Stromu života se hluboce rozrůstají a rostou do Země, čímž přijímají výživu od Matky Země. Větve stromu sahají až k nebi a přijímají energii ze Slunce a Měsíce. Takhle představuje propojenost mezi Zemí a celým vesmírem.

Strom života také představuje propojení s rodinou a dávnými předky. Kořenová soustava představuje symbol, jak se rodina rozrůstá a rozšiřuje po mnoho generací.

Stromy jsou ale lidem velmi podobné Jsou jedinečné stejně jako lidé. Na první pohled by to tak nemuselo vypadat, protože každý strom je jiný, má své určité vlastnosti. Stejně jako lidé se však od sebe liší, a to i v rámci jednotlivých druhů, díky čemuž je zajištěna rozmanitost ✨

Jako Slovanům by nám mělo být známo slovanské pojetí stromu života.
V 19. století se stala našim národním stromem lípa, která je známá pro svou charakteristickou vůni a přenádhernou korunu.
Z legend navíc víme, že byla lípa považována za Ženský princip, zatímco dub za Mužský princip.

 

 

Magic Orgonit2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení