KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

VYŠŠÍ VĚDOMÍ * AMETYST * ORGONIT PYRAMIDA

ametyst

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: MAGIC ORGONIT
610 Kč
Kategorie: LIMITOVANÁ KOLEKCE ORGONITŮ LÉTO 2022
Položka byla vyprodána…

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - ŽIVÝ KLID

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

 

Použitý materiál: ametyst, kovové kuličky, pryskyřice, posvátný symbol Jin Jang nebo Květ života

 

Velikost: 4 x 4 cm

 

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 6. a 7. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

AMETYST – portál k moudrosti naší duše

Ametyst se v přírodě vyskytuje zpravidla v geodách, samostatný krystal tvoří málokdy. Toto nám napovídá, že jde spíš o kámen společenství, zaměřený víc na spolupráci než na jednotlivce, pomáhá nám v celistvosti a umožňuje nám nadhled. Energie Ametystu přináší do našeho života moudrostrozvahu a soucit. Přenese nás přes slabosti naše i ostatních lidí, pochopíme, že každý má své tempo, kterým prožívá bytí na této planetě. Dodává rozvahu jednat tak, aby naše kroky byly v souladu s vesmírem, s vedením našeho vyššího já.

Ametyst vnáší do naší aury esenci fialové barvy, která má vysoce transformační účinek a pomáhá nám automaticky odevzdávat vše, co už nepotřebujeme. Tento kámen si většinou vybírají ti z nás, co jsou připraveni na změnu ve svém životě. V našem energetickém poli pracuje hlavně s čakrou třetího oka, podporuje naši přirozenou schopnost vnímat svými vnitřními smysly, tj. vnímat to, co je ostatním smyslům skryté. Působí i na korunní čakru, tedy umožňuje to, co už jsem zmiňovala – schopnost nadhledu a soustředění se na vyšší dobro.

Světlejší odstíny Ametystu jsou hravější a pomalu a trpělivě nám pomáhají setrvat v přítomném okamžiku. Tmavší odstíny nás propojují s naší duchovní rodinou, pomáhají nám se propojit i hlubšími zákoutími naší duše, s naším nevědomím.

Pro ty, co se zajímají o sny a chtějí s nimi pracovat, je Ametyst ideálním společníkem.

Červený oheň aktivity a modré světlo otevřenosti se spojují v ametystu v novou sílu. Kámen dává „živý klid“, ve kterém zanikají všechny obavy a disharmonie, probouzí se důvěra a odevzdanost vůči silám Universa.

 

STROM ŽIVOTA

Mnoho dávných národů a kultur vidělo ve stromu symbol života a propojení.

Třeba v keltské kultuře představoval strom života harmonii a rovnováhu☯️

V dnešní, moderní, společnosti je to symbol života, propojení, rodiny a individuality.

Kořeny Stromu života se hluboce rozrůstají a rostou do Země, čímž přijímají výživu od Matky Země. Větve stromu sahají až k nebi a přijímají energii ze Slunce a Měsíce. Takhle představuje propojenost mezi Zemí a celým vesmírem.

Strom života také představuje propojení s rodinou a dávnými předky. Kořenová soustava představuje symbol, jak se rodina rozrůstá a rozšiřuje po mnoho generací.

Stromy jsou ale lidem velmi podobné Jsou jedinečné stejně jako lidé. Na první pohled by to tak nemuselo vypadat, protože každý strom je jiný, má své určité vlastnosti. Stejně jako lidé se však od sebe liší, a to i v rámci jednotlivých druhů, díky čemuž je zajištěna rozmanitost ✨

Jako Slovanům by nám mělo být známo slovanské pojetí stromu života.
V 19. století se stala našim národním stromem lípa, která je známá pro svou charakteristickou vůni a přenádhernou korunu.
Z legend navíc víme, že byla lípa považována za Ženský princip, zatímco dub za Mužský princip.

 

Magic Orgonit2

orgonity

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení