KYANITOVÉ SRDCE * KYANIT * ORGONIT PYRAMIDA

Neohodnoceno

kyanit

1 099 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2022
KYANITOVÉ SRDCE * KYANIT * ORGONIT PYRAMIDA
Neohodnoceno
orgonit, orgonitová pyramida, kyanit, vlk , kyanitove srdce, epoxy resin, resin art
Výprodej

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA  - KYANITOVÉ SRDCE 

 

II.JAKOST 

Ne vždycky se věci povedou tak jak si přejeme. Totéž platí i pro tuhle kyanitovou krásku. Lehkou vadou materiálu se tenhle orgonit zvlnil a udělal tak z rovného povrchu vlnky.

Na funkčnost a kvalitu to ovšem vliv nemá a věříme, že i tahle pyramida někomu udělá velkou radost :) Obsahuje totiž krásné kyanitové srdíčko :)

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: kyanit, kovové plátky, pryskyřice

 

Velikost: 9,5 x 9,5 cm

Vada: Zvlněná forma

 

K orgonitu přikládáme popis krystalu.

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 5. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

 

Magic Orgonit2

orgonity