KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

LOUKA * KARNEOL * FLUORIT * ORGONIT PYRAMIDA

karneol, fluorit

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: MAGIC ORGONIT
890 Kč
Kategorie: ORGONITY
Položka byla vyprodána…

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - LOUKA

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: karneol, fluorit, bronzové špony, sušené květiny, pryskyřice, posvátny symbol Květ života

 

Velikost: 5 x 5 cm

 

K orgonitu přikládáme popis krystalu.

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 2. a 5. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

KARNEOL – tvoření je život

Karneol působí především na naše spodní čakry, spojené s ukotvením na Zemipřijetím fyzického těla a přijetím hmoty a hmotné reality.

Je to vysoce stabilizační kámen, který nám pomáhá být v přítomném okamžiku tady a teď. Utápíš se občas v pesimistických náladách? Karneol tě zodpovědně přivede zpět do života a dodá ti energii do dalšího tvoření. Nebo až příliš často pluješ na obláčku takzvané duchovnosti a hmotou se nechceš moc zabývat? Sáhni po karneolu, který tě naladí na dary Země a ty budeš mít zase chuť je ochutnávat a prožívat se vším všudy.

Karneol je klenot Země, domovstabilitahojnost a přijetí hmoty i jemnohmotnosti. Pomáhá nám vidět světlo i ve zdánlivě bezvýchodných situacích, ponouká nás, abychom si prošli hloubkou citů, emocemi a taky určitým klidem a uzavřením, abychom následně mohli do našeho života zařadit radostkreativitu a vášeň, která je hybnou silou života.

 

VÍC O KARNEOLU (dostupné pouze pro REGISTROVANÉ uživatele)  

 

AMAZONIT – udržuji se ve svém středu

Jestli máš aktuálně nějaké strachy a obavy, amazonit je pro tebe ten pravý kámen, se kterým můžeš pracovat. Zahání totiž strach a obavy z budoucnosti. Jeho energie uklidňuje a předává informaci, že vše je řešitelné, a i když to zrovna nejsme schopni vidět, vše má svůj vyšší význam. Amazonit nám pomůže rozlišit a vyhodnotit, zda se opravdu jedná o naše energie, naše strachy a obavy, nebo o energie druhého člověka, případně jestli nenačítáme energie z kolektivního pole.

Amazonit působí samozřejmě na všechny naše úrovně, uklidňuje jak tělo, tak mysl. Když ti večer před usnutím víří v hlavě nekonečné myšlenky nebo jsi nervózní a podrážděná, bude pro tebe tento kámen ideálním večerním společníkem. Dokáže celkově zklidnit agresivitu či rozčílení, pokud tě lehce něco vyvede z rovnováhy, amazonit tě pomůže udržet ve svém středu.

Na fyzické úrovni je vhodný pro narušený nervový systém, oblast hlavy, mozku, pomáhá při procesech regenerace.

 

Strom života


Mnoho dávných národů a kultur vidělo ve stromu symbol života a propojení.

Třeba v keltské kultuře představoval strom života harmonii a rovnováhu☯️

V dnešní, moderní, společnosti je to symbol života, propojení, rodiny a individuality.

Kořeny Stromu života se hluboce rozrůstají a rostou do Země, čímž přijímají výživu od Matky Země. Větve stromu sahají až k nebi a přijímají energii ze Slunce a Měsíce. Takhle představuje propojenost mezi Zemí a celým vesmírem.

Strom života také představuje propojení s rodinou a dávnými předky. Kořenová soustava představuje symbol, jak se rodina rozrůstá a rozšiřuje po mnoho generací.

Stromy jsou ale lidem velmi podobné Jsou jedinečné stejně jako lidé. Na první pohled by to tak nemuselo vypadat, protože každý strom je jiný, má své určité vlastnosti. Stejně jako lidé se však od sebe liší, a to i v rámci jednotlivých druhů, díky čemuž je zajištěna rozmanitost ✨

Jako Slovanům by nám mělo být známo slovanské pojetí stromu života.
V 19. století se stala našim národním stromem lípa, která je známá pro svou charakteristickou vůni a přenádhernou korunu.
Z legend navíc víme, že byla lípa považována za Ženský princip, zatímco dub za Mužský princip.

 

 Magic Orgonit2

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení