KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

PODPORA * PYRIT * ORGONIT PYRAMIDA

pyritová kostka

Můžeme doručit do:
8.7.2022
Skladem (1 ks)
Značka: MAGIC ORGONIT
710 Kč

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - PODPORA

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: pyrit, bronzové špony, pryskyřice, posvátný symbol Květ Života v lotosu

Velikost: 4 x 4 cm

 

K orgonitu přikládáme popis krystalu.

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 3. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

PYRIT

Železný pyrit představuje vynikající energetický štít, je výrazně pozitivní kámen. Pomáhá překonávat netečnost a citovou nerovnováhu. Dovoluje postupně zkoumat různé možnosti a schopnosti, zvyšuje příliv nových myšlenek. Probouzí sebedůvěru a vědomí vlastní ceny. Uvádí do rovnováhy instinkt s intuicí a kreativitu se schopností analýzy.

V citovém životě pomáhá železný pyrit proti stavům beznaděje. Zvyšuje energii, brání prosakování energie z aury. Zvlášť užitečný je při odhalování kořenů karmické nevyrovnanosti.

 

Magic Orgonit2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení