SOUNÁLEŽITOST S PŘÍRODOU * MALACHIT * ORGONIT PYRAMIDA

malachit

2 590 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022
SOUNÁLEŽITOST S PŘÍRODOU * MALACHIT * ORGONIT PYRAMIDA

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - SOUNÁLEŽITOST S PŘÍRODOU

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: pryskyřice, malachit, mosazné špony

Velikost: 9 x 9 cm

 

K orgonitu přikládáme popis krystalu.

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

 

 

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 4. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

MALACHIT

Pomáhá při partnerských neshodách a problémech, podporuje klid, emocionální vyrovnanost, dodává energii, trpělivost, podporuje kreativitu a přizpůsobivost, harmonizuje rozumovou a citovou stránku, odbourává ostych. Probouzí v nás lásku ke všemu živému a také sounáležitost s přírodou.

 

 

Magic Orgonit2

orgonity

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů