DŮVĚRA * SODALIT * ORGONIT PYRAMIDA

sodalit

2 190 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.4.2023
DŮVĚRA * SODALIT * ORGONIT PYRAMIDA
orgonit, pyramida, orgonitová pyramida, důvěra, sodalit, davidova hvězda, epoxy resin, resin art, bohomanie, magic orgonit
Novinka

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - DŮVĚRA

Použitý materiál: sodalit, kovové plátky, pryskyřice

Velikost: 10x 10 cm

K orgonitu přikládáme kartičku s popisem krystalu. 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 5. čakru. Chci vědět víc o čakrách

SODALIT 

Prohlubuje logické myšlení, důslednost, dodává odvahu a sebedůvěru, prohlubuje intuici, pomáhá uskutečňovat sny a touhy, vede k lepší koncentraci, harmonizuje fantazii s realitou, uklidňuje a chrání před konflikty
Zjasňuje rozum a vede ho k hlubokým myšlenkám. Posiluje nervy a odstraňuje zafixované způsoby myšlení. Přidává důvěru a sílu zastávat vlastní stanoviska a přenášet ideje a poznatky do běžného života.

orgonity

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů