KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

SJEDNOCENÍ DUCHA A TĚLA * APATIT * ORGONIT PYRAMIDA

apatit

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: MAGIC ORGONIT
850 Kč

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ - ORGONIT PYRAMIDA - SJEDNOCENÍ DUCHA A TĚLA

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý je originál. Jednotlivé kusy krystalů se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: apatit, kovové plátky, pryskyřice, posvátný symbol Metatronova krychle

 

Velikost: 4 x 4 cm

 

 

Co je orgonit?

 

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

Čti také prosím Jak pečovat o zářiče

Chceš pomoct s výběrem zářiče? Jak vybrat zářič

 

 

Tento zářič nejlépe harmonizuje tvou 5. čakru. Chci vědět víc o čakrách

 

APATIT

Spojuje vědomí a hmotu, je soustředěn více na budoucnost, ale také nás dokáže spojovat s minulými životy. Odstraňuje negativní pocity a postoje, podporuje otevřenost, intelekt a usnadní kontakt jinými bytostmi. 

Zlepšuje v Tobě schopnost příjímání a dávání lásky a akceptovat se takovými jací jsme.

Apatit je také kamenem jasnovidců

 

Magic Orgonit2

orgonity

orgonity

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení