KRÁSNÝ DEN! :)

STŘELEC LILA * náramek z minerálů * ametyst, lepidolit

ametyst, lepidolit

Můžeme doručit do:
10.5.2021
Skladem
Značka: BohoMánie
370 Kč

Harmonizační náramek z minerálů STŘELEC - LILA

...s klidem a láskou k moudrosti naší duše

Každý kus je ručně vyráběný originál. Kupuješ to, co vidíš na 1. fotce. Ostatní fotografie mohou být ilustrační. (Najetím myší na fotku se aktivuje lupa, kliknutím obrázek zvětšíš.)

Drahé kameny jsou přírodní materiál a každý korálek je originál. Jednotlivé kusy se mohou mírně lišit zabarvením a kresbou.

Použitý materiál: AAA ametyst, dobarvený lepidolit, bižuterní kov, silikonová pruženka

Velikost korálků: 8 mm

Velikost: na obvod zápěstí 15,5 - 16.5 cm (náramek je pružný) Jak si správně změřit zápěstí

Náramek dodáváme s popisem a balený v pytlíčku.

Chceš udělat svým milým radost pěkným dárkem? Pak určitě nezapomeň na  DÁRKOVÉ BALENÍ

 

50 new ico1 průhledné  Nesedí ti velikost? Náramek ti rádi zdarma na míru upravíme. 

           Více se dozvíš zde: Velikost náramku a úprava

50 new ico1 průhledné  Čti také prosím Jak pečovat o náramky

50 new ico1 průhledné   Nevíš si rady s výběrem náramku? Poradíme ti tady

 

Náramek nejlépe harmonizuje 4., 6. a 7. čakru. Chci vědět víc o čakrách 

 

Líbí se ti barva náramku, ale chceš korálek s jiným znamením zvěrokruhu? Není problém, napiš znamení do poznámky tvé objednávky. (foto korálků všech znamení zvěrokruhu je foto č. 7)

 

AMETYST – portál k moudrosti naší duše

Ametyst se v přírodě vyskytuje zpravidla v geodách, samostatný krystal tvoří málokdy. Toto nám napovídá, že jde spíš o kámen společenství, zaměřený víc na spolupráci než na jednotlivce, pomáhá nám v celistvosti a umožňuje nám nadhled. Energie Ametystu přináší do našeho života moudrost, rozvahu a soucit. Přenese nás přes slabosti naše i ostatních lidí, pochopíme, že každý má své tempo, kterým prožívá bytí na této planetě. Dodává rozvahu jednat tak, aby naše kroky byly v souladu s vesmírem, s vedením našeho vyššího já.

Ametyst vnáší do naší aury esenci fialové barvy, která má vysoce transformační účinek a pomáhá nám automaticky odevzdávat vše, co už nepotřebujeme. Tento kámen si většinou vybírají ti z nás, co jsou připraveni na změnu ve svém životě. V našem energetickém poli pracuje hlavně s čakrou třetího oka, podporuje naši přirozenou schopnost vnímat svými vnitřními smysly, tj. vnímat to, co je ostatním smyslům skryté. Působí i na korunní čakru, tedy umožňuje to, co už jsem zmiňovala – schopnost nadhledu a soustředění se na vyšší dobro.

Světlejší odstíny Ametystu jsou hravější a pomalu a trpělivě nám pomáhají setrvat v přítomném okamžiku. Tmavší odstíny nás propojují s naší duchovní rodinou, pomáhají nám se propojit i hlubšími zákoutími naší duše, s naším nevědomím.

Pro ty, co se zajímají o sny a chtějí s nimi pracovat, je Ametyst ideálním společníkem.

Červený oheň aktivity a modré světlo otevřenosti, ticho a šíře se spojují v ametystu v novou sílu. Kámen dává „živý klid“, ve kterém zanikají všechny obavy a disharmonie, probouzí se důvěra a odevzdanost vůči silám Universa.

 

LEPIDOLIT – síla jemnosti a krásy

Lepidolit je krystal něžných energií pronikajících k jádru našeho bytostného já přináší do našeho života jasnost v situacích, kdy se nemůžeme hnout z místa, a rozhodnutí se zdá být v nedohlednu. S klidem a láskou nás vede k vykonání potřebných změn. Podporuje nás v tom, abychom se zbavili roztěkanosti a zaměřili se na to, co je pro nás opravdu důležité. Rádi polevujeme, tak nám přináší taky vytrvalost a nenechá nás to vzdát, když se okamžitě neobjeví vytoužené výsledky. Vede nás jemně ale vytrvale ke splnění našich snů. Zároveň se můžeme s Lepidolitem naladit na vyšší záměr, jsme schopní vidět vše z většího nadhledu a nesledovat jen naše momentální zájmy.

Kdo se rád touláš po šamanských cestách nebo čteš v akáše, vezmi Lepidolit s sebou a nebudeš litovat.

 

 

Fialová je barvou transformace, mystérií a inspirace. Fialové kameny jsou skvělými průvodci, pokud chcete odhalit nejtajnější zákoutí sebe samých. Vibrace fialové barvy pronikne to všech částí našeho bytí a my si skrz ni můžeme zvědomit mnohé… Fialové kameny s námi také pracují skrze sny, pomáhají nám skrze sny komunikovat se svým vyšším já a pracovat na svém osobní i duchovním růstu během spánku. Silně pracují s naším třetím okem a pomáhají nám vidět i to, co nám bylo dříve skryto.

 

Náramek je vyrobený ručně v české republice. Není svěcený ani na Bali, ani v Indii, ale je vytvořený s láskou a touhou potěšit oko, srdce i duši :-) 

Mám harmonizující a aktivační potenciál, takže tyto vlastnosti najdeš i u mých šperků. Aktivují tvůj potenciál, povzbuzují ke změně a harmonizují prostor, ve kterém se nacházejí. Chceš o mně vědět víc? Chci vědět víc o Laraii

 

balení dárkové banner 5

 

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 

náramek barevný + logo B4 ořez průhledné compres