Co to je ORGONIT?

Co to je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. 

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov, čistí prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…), pomáhá s uzdravováním, ale především snižuje škodlivý vliv elektroniky na tvé zdraví.

 

 

Jak používat orgonit?

 1. Držení v ruce během meditace

 Začni tím, že si najdeš klidné místo pro svou meditaci.

Místo kde se budeš cítit příjemně a kde Tě nic nebude rušit. Pohodlně se usaď (lehni si), vezmi si do rukou orgonit a zavři oči. Zaměř svou pozornost na orgonit a na veškerou energii, která z něj vychází. Vnímej tohle posvátné a příjemné spojení a to jak se Tvá mysl zklidňuje. Nech se naplnit klidem. Vnímej svým vnitřním zrakem barvy, vibrace a poselství, které Ti orgonit předává.

 

2. Práce se záměrem

Vyslovení Tvého záměru je dalším důležitým aspektem pro práci s orgonitem.

Každý orgonit má své vědomí a svou frekvenci na jemnohmotné úrovni. Mluv s ním jako kdyby jsi mluvili se svým přítelem, kterého jsi dlouho neviděl. Vždyť orgonit, který si zvolil, s Tebou není náhodou. On sám se rozhodl, že Ti předá to nejlepší ze svých pozitivních vlastností, a Ty to s láskou přijmeš. Cílem zde je propojit mysl s vědomím orgonitu a přijímat informace, které Ti budou k prospěchu. 

 

3. Harmonizace prostoru

Umísti svůj orgonit do osobního prostoru, nebo do prostoru o kterém si myslíš, že potřebuje zharmonizovat, zklidnit. 

Požádej o lásku a o vpuštění světla do Tvého domova a prostoru kolem Tebe. Nezapomeň, že orgonit má velmi rád uznání svého majitele .Vyzařuje pak více lásky, více pozitivních vibrací a více ochrany. Kromě toho že slouží jako výborný transformátor negativní energie je to taky krásná vědomá dekorace, která Ti bude ke prospěchu celý život :)

 

 

Magic Orgonit2 (6)