KRÁSNÝ DEN :)

GRANÁT

GRANÁT – VEM SI SVOU SÍLU ZPĚT

Granát patří do skupiny minerálů, které nám pomáhají a zlepšit schopnosti a vlastnosti, které už máme, a které chceme posílit.

Jako minerál náležící ke kořenové čakře má silně uzemňující charakter, takže jestli se vznášíš metr nad zemí a nejsi schopná zaplatit včas účty, může ti pomoct. Granát je propojený s živlem země, jeho ohnivá energie ti dodá sílu jak na fyzické, tak na mentální a jemnohmotné úrovni.

Díky granátu se budeš ve svém těle cítit jako doma, a jelikož je to král hmoty, posílí tvou schopnost zhmotnit tvůj záměr. Možná máš pocit, že je někdy lepší být rozevlátou neuzemněnou vílou, snad to může někdy být i roztomilé, ale věř, že je to úplně naopak. Když se dokážeš propojit se svým tělem a tím pádem se zemí, získáš lepší schopnost rozlišování, rozeznáš pravdu a blud, dokážeš celý „obraz“ vidět z nadhledu.

Jeho energie je silně jinová, probouzí v nás tedy tu ryzí ženskost, která je v současné době tolik potřeba. Soucit, vděčnost, štědrost, vroucnost, to nemají být jen dokola omílaná klišé, to je něco, co máme žít každý den. Získáš zpět svou životní sílu, posílíš spodní energetická centra a znovu se zamiluješ do života. Se silnou energií granátu už se nebudeš muset vyhýbat náročnějším životním situacím, pomůže ti statečně čelit výzvám, nebudeš nic odkládat, odpadnou všechny tvé „ažpaky“ a budeš si užívat každého nového dne.

NÁRAMEK Z MINERÁLŮ 2. čakra TVOŘIVOST
470 Kč

granát, karneol, jaspis, hematit

329
RUDÝ GRANÁT * náramek z minerálů
590 Kč

granát almandin

586
RUDÝ GRANÁT * náramek z minerálů * broušený
630 Kč

granát

643
RUDÝ GRANÁT * náramek z minerálů * střapec
630 Kč

granát

585
5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení