KRÁSNÝ DEN :)

CHRYZOKOL

CHRYZOKOL – odhal manipulaci a iluzi

Chryzokol patří do skupiny minerálů, které chrání a ochraňují to, čeho si ceníme, což může být pro každého něco jiného – rodina, dům, majetek, schopnosti, vlastnosti, zdraví, vlastní energie, energie domova, pohoda, bezpečí, a tak dále. Často jsou tedy využívány pro osobní talismany.

Vibrace tohoto minerálu ladí s naší krční čakrou, tedy nám pomáhá se vším, co souvisí s vyjadřováním a komunikací, ale je propojený i s čakrou srdeční, což způsobuje určitou jasnost. Směrem ven tě chryzokol podpoří, aby tvé myšlenky, které chceš sdělit, byly správně pochopeny. Směrem dovnitř tě ochrání před manipulací, protože snadněji prohlédneš a pochopíš případné nečisté záměry a snahu o manipulaci. Dokáže zvědomit tvé vlastní iluze, ať už o druhých lidech, o situacích nebo o tobě samotné.

Pokud máš pocit, že tě okolí nechápe a nerespektuje, necháváš se někdy vlastně i dobrovolně manipulovat, protože je to v té chvíli pro tebe pohodlnější, chryzokol bude takové tvé laserové ukazovátko, které ti v těchto situacích posvítí přesně na to, kde je tvé jednání děravé a nenechá tě už jednat nevědomě. Ukáže ti, kde odevzdáváš svou sílu a pomůže ti vzít si ji zpět. Budeš umět komunikovat věcně, bez zbytečné toxicity.

Chryzokol ti nastaví zrcadlo, pomůže ti najít sebe sama a staneš se člověkem zodpovědným za své činy a chování. Konec méněcennosti a pozice oběti. Roztáhneš křídla a poletíš.

charitativní provázkový náramek z minerálů chryzokol
POMÁHÁME
250 Kč

chryzokol, dřevo

230
CHRYZOKOL * provázkový náramek
330 Kč

chryzokol

559
CHRYZOKOL * provázkový náramek
710 Kč

chryzokol, dřevo

558
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení