O NÁS

Já? Miluju změnu. Tak se občas může stát, že přijdete na tento web a bude vypadat úplně jinak, než včera.  shine (3)

Byla a jsem v životě všechno možné, vyzkoušela jsem si všechny role. Měla jsem vždycky všechno, co jsem chtěla. Největší temná noc mé duše nastala ve chvíli, kdy jsem zjistila, že svět, ve kterém žiju, není takový, jak jsem si myslela. A v té chvíli přišla taky obrovská úleva -  svět, ve kterém žiju, není takový, jak jsem si myslela!!!

A začalo hledání a bádání, což je vlastně takový nikdy nekončící proces.

Čarodějka

A tak se časem zrodila Laraii. Nebo spíš – znovuzrodila? Znovuobjevila jsem v sobě vlastnosti a schopnosti, které máme všichni. Máš je i ty. Jen máme každý trochu jiný potenciál a jiné poslání.

A kdo je tedy Laraii?

Jsem pramen Radosti a Slunce tryskající, vodu a oheň snoubící, rovnováhu sil přinášející a srdce uklidňující, kdy přítomností, pohledem očí a dotykem potenciál druhých skrze přijetí sebe otevírám.

Proud zraku prýštící nese kódy, které mohu skrze slunce přijímat a dále pohledem vysílat.

Tento můj vliv najdeš na celém webu a ve všem, co tvořím. Mám harmonizační a aktivační pole, skrze které otevírám potenciál druhých. Co to znamená? Nalaď se a uvidíš shine (3)

 

Nedílnou a podstatnou součástí naší alchymistické dílny je i magická Halomia, která dokáže zastavit čas. V jejích rukou vznikají ty nejkrásnější vesmíry v pyramidách.