O NÁS

O nás, ale spíš o vás? Tedy... O TOBĚ shine (3)

Každý kousek, který tu nyní objevuješ, jsme stvořily právě pro tebe. U nás si neuschováváme poklady do šuplíku, ale rády bychom, aby našly cestu přímo k tobě a přinesly tvému životu kousek krásy, magie a uvědomění. Neprovádíme masivní výprodeje nebo slevy, protože věříme, že každý poklad, který vyjde z naší magické truhličky, čeká na svého správného majitele nebo majitelku, ať to trvá týden, měsíc nebo celý rok. Čas v našem magickém světě nehraje roli.

Často nás ptáte, jestli tvoříme na objednávku. Odpovědí je - ano, celá naše tvorba je tvořena na objednávku. Někde ve světě vznikla myšlenka nebo přání, a my jsme tuto energii zachytily a proměnily ji v reálný poklad. A teď tento poklad čeká, až jej najde ten správný alchymista nebo alchymistka.

A pokud jsi zde, znamená to, že tvoje cesta naším kouzelným prostorem začala. Tvůj poklad už na tebe čeká, a my jsme rády, že můžeme být součástí tvého magického putování.

Pod boho pokličkou

Já? Miluju změnu. Tak se občas může stát, že přijdeš na tento web a bude vypadat úplně jinak, než včera. Je to živelné a nedá se (a ani nechci) to zastavit.  

Od rodičů jsem dostala jméno Michaela, které miluji. Pře pár lety jsem přijala další duchovní jméno Laraii (Laraj), které v sobě nesu jako součást svého duchovního já. 

A kdo je tedy Laraii?

Jsem pramen Radosti a Slunce tryskající, vodu a oheň snoubící, rovnováhu sil přinášející a srdce uklidňující, kdy přítomností, pohledem očí a dotykem potenciál druhých skrze přijetí sebe otevírám.

Proud zraku prýštící nese kódy, které mohu skrze slunce přijímat a dále pohledem vysílat.

Tento můj vliv najdeš v celém obsahu tohoto webu a ve všem, co tvořím. Mým darem (a snad i cílem?) je harmonizovat a aktivovat potenciál druhých. Co to přesně znamená? Zkus se naladit a uvidíš.

 

V srdci naší alchymistické dílny září i magická Zephira, jejíž umění zastavit čas je bezbřehé. V rukou této tvořivé bytosti se rodí neuvěřitelné vesmíry zhmotněné v podobě nádherných pyramid značky Magic Orgonit.

Jako Alžbeta žije docela obyčejný život, zcela nepozorována a nenápadná. Avšak za dveřmi naší dílny se v ní probouzí něco zcela mimořádného. Zephira je mistryní vesmírného umění. Její ruce mají schopnost zastavit čas a vytvářet nádherné světy v uvnitř našich pyramid. Každý krystal, který se jí dostane do rukou, se stává spojencem ve velkém kosmickém tanci.

Její vášeň pro umění a duchovní stránku života je stejně hluboká jako nejhlubší oceán. Je symbolem pro všechno, co je tajemné a krásné a její přítomnost dodává našim pyramidám to nejvíce potřebné - duši a význam. 

A kdo je tedy Zephira?

Jsem Zephira, větrem nesená a vítr do tvého života přinášející. Můj hlas je jemným šepotem větru, který ti přináší poselství z nekonečných dálek. Jsem jako pták, který se volně vznáší ve vzduchu, a mou touhou je objevovat nové výšiny. Mým darem je schopnost vnímat jemné odstíny a hlubší významy, které se skrývají za zdánlivými banalitami. 

Jsem Nositelka Větru, a mým posláním je předávat důležité myšlenky a rady, které ti mohou změnit pohled na svět. Jsem jako pták svobodně létající v nekonečném obloze možností, a má křídla jsou mé vlastní touhy po růstu a objevování. Mé jméno je Zephira, a jsem tady, abych ti přinesla svobodu, proměnu a hlubší porozumění životu.