KRÁSNÝ DEN :)

Vrácení zboží a reklamace

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud si přeješ zboží vrátit do 14 dní od převzetí zboží, informuj nás prosím nejdříve o této skutečnosti na emailu obchod@bohoho.cz.

Pro odstoupení od smlouvy můžeš využít také tento

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy (klikni)

Potom zašli zboží na adresu:

 

Michaela Sieglová

Bohománie - VRÁCENÍ

Kosmákova 27

78501 Šternberk

 

Zboží nikdy neposílej na dobírku, takové balíčky budou vráceny zpět. Zboží prosím řádně zabal, aby nedošlo k jeho poškození, jinak se vystavuješ riziku snížení hodnoty zboží, za kterou v tomto případě odpovídáš ty. Pokud bylo součástí vaší dodávky i dárkové balení, je nutné vrátit zboží včetně tohoto balení.

Pozor - na zboží vyrobené přímo pro tebe s konkrétním nápisem, se nevztahuje možnost vrácení do 14-ti dní bez udání důvodu.

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy 

 

REKLAMACE

V případě, že je se zbožím něco v nepořádku, informuj nás prosím co nejdříve o této skutečnosti na emailu obchod@bohoho.cz.

Pro uplatnění reklamace můžeš využít také tento

Vzorový formulář pro uplatnění reklamace (klikni)

Potom zašli zboží na adresu:

 

Michaela Sieglová

BOHOHO - REKLAMACE

Kosmákova 27

78501 Šternberk

 

Zboží nikdy neposílej na dobírku, takové balíčky budou vráceny zpět. Zboží prosím řádně zabal, aby nedošlo k jeho poškození, jinak se vystavuješ riziku snížení hodnoty zboží, za kterou v tomto případě odpovídáš ty.

Obecná poučení k uplatnění reklamace

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení