KRÁSNÝ DEN :)

MĚSÍČNÍ KÁMEN

MĚSÍČNÍ KÁMEN – mocný amulet

Měsíční kámen patří do skupiny minerálů, ochraňujících nás před něčím, co nechceme. Jedná se o mocné talismany typu „chraň nás od všeho zlého“, často je vybíráme jako blokátory negativních energií a nízkých vibrací (myšlenek, emocí),

Energie měsíčního kamene nejlépe rezonuje s naší korunní čakrou, ale jako je tomu u všech minerálů a krystalů, použít jej můžeš pro práci s kteroukoli jinou čakrou. Zvlášť s tou, kterou chceš před něčím ochránit. Pokud budeš mít všeobecný ochranný záměr, ochrání tvé energetické pole nebo prostor, ve kterém se nacházíš.

Jeho duhová energie působí jako zrcadlo, od kterého se odrazí vše, co nechceme přijímat. Dříve ženy často nosily čelenky s měsíčním kamenem, aby podpořily ochranu svého třetího oka a vyhnuly se tak snahám o jejich manipulaci.

Tento kámen se tváří jako neviňátko a něžnost sama, ale nese v sobě obrovskou sílu, dokáže pracovat s naším jemnohmotným tělem (aurou) a zacelovat případné trhliny, odkud nám uniká naše cenná energie. Skrz korunní čakru naplň svou auru léčivým bílým světlem měsíčního kamene.

MĚSÍČNÍ KÁMEN * náramek z minerálů * tmavší
610 Kč

pravý měsíční kámen tmavší

564
MĚSÍČNÍ KÁMEN * náramek z minerálů * tmavší + střapeček
630 Kč

pravý měsíční kámen tmavší

563
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení