KRÁSNÝ DEN :)

AMAZONIT

AMAZONIT – udržuji se ve svém středu

Jestli máš aktuálně nějaké strachy a obavy, amazonit je pro tebe ten pravý kámen, se kterým můžeš pracovat. Zahání totiž strach a obavy z budoucnosti. Jeho energie uklidňuje a předává informaci, že vše je řešitelné, a i když to zrovna nejsme schopni vidět, vše má svůj vyšší význam. Amazonit nám pomůže rozlišit a vyhodnotit, zda se opravdu jedná o naše energie, naše strachy a obavy, nebo o energie druhého člověka, případně jestli nenačítáme energie z kolektivního pole.

Amazonit působí samozřejmě na všechny naše úrovně, uklidňuje jak tělo, tak mysl. Když ti večer před usnutím víří v hlavě nekonečné myšlenky nebo jsi nervózní a podrážděná, bude pro tebe tento kámen ideálním večerním společníkem. Dokáže celkově zklidnit agresivitu či rozčílení, pokud tě lehce něco vyvede z rovnováhy, amazonit tě pomůže udržet ve svém středu.

amazonský strom 1a
350 Kč

dřevo a amazonit

105
lávové jezírko 1
350 Kč

amazonit, jaspis, lávový kámen

164
AMAZONIT * náramek z minerálů
450 Kč

amazonit

604
orgonit, bio, buddha, tygří oko, amazonit
2 290 Kč

amazonit, tygří oko, Buddha

374
orgonit pyramida Louka , amazonit,karneol,resin art,epoxy
1 990 Kč

amazonit, karneol

361
orgonit, orgonitová pyramida, karneol, amazonit, květ života, květiny, pryskyřice, resin art, krystaly, drahé kameny, posvátná geometrie, magic orgonit, bohomanie
890 Kč

karneol, fluorit

408
orgonit, čakrová pyramida, resin art, epoxy resin
Akce Výprodej
4 990 Kč –40 %
2 990 Kč

křišťál, ametyst, angelit, amazonit, citrín, karneol, červený jaspis 

373
UKOTVENÍ STŘEDU * krystalový zářič * amazonit
Tip
2 290 Kč

amazonit obelisk

453
10 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení