KRÁSNÝ DEN :)

CELESTÝN

CELESTÝN - andělský bojovník za pravdu

Celestýn se vesměs připodobňuje k andělům, z jeho útrob mají znít téměř andělské chóry a po napojení na něj se dostaneme přímo do nebe. Tak to opravdu není a účinky celestýnu bychom mohli přirovnat spíš k nejlepší kamarádce, která je vždy schopná nám říct pravdu.

I když má jemný a éterický vzhled, je to hrdina, který nám pomůže vyčistit filtry, skrze které vnímáme okolní realitu. Celestýn rozpouští všechny iluze, které máš o sobě nebo o světě kolem tebe. Nejintenzivněji pracuje s krční čakrou, skrze kterou interagujeme s okolím a nastavujeme jak přijímání, tak vydávání. V tomto ohledu se jedná jak o přijímání na fyzické úrovni (dary, peníze), tak o úroveň nehmotnou (informace, myšlenky, názory, energie). Vydáváním je myšleno sebevyjádření, komunikace s okolím.

Když tedy potřebuješ pracovat na těchto tématech, vol celestýn, který ti zaručeně sundá jak brýle růžové, tak i sklíčka ostatních barev, skrz která pozoruješ svět. Pomůže ti lépe vyjádřit svou vnitřní pravdu duše a také zamezí tomu, aby s tebou kde kdo lehce manipuloval. Ovšem pozor, ty osobně též ztratíš schopnost nevědomé manipulace s ostatními a každou takovou snahu z tvé strany si okamžitě zvědomíš.

Celestýn tedy klame svým vzhledem. Určitě ale stojí za to užívat si jeho přítomnosti. S celestýnem se dozvíš - co si dobrovolně pouštíš do svého energetického pole - jestli je tvá komunikace čistá a bez postranních úmyslů - jaké to je, umět se vyjadřovat, nechat energii ze sebe plynout a nemuset už polykat svá slova.

 

Celestýn harmonizuje naši 5. čakru, Chci vědět víc o čakrách

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení