CELESTÝN

CELESTÝN - andělský bojovník za pravdu

Celestýn se vesměs připodobňuje k andělům, z jeho útrob mají znít téměř andělské chóry a po napojení na něj se dostaneme přímo do nebe. Tak to opravdu není a účinky celestýnu bychom mohli přirovnat spíš k nejlepší kamarádce, která je vždy schopná nám říct pravdu.

I když má jemný a éterický vzhled, je to hrdina, který nám pomůže vyčistit filtry, skrze které vnímáme okolní realitu. Celestýn rozpouští všechny iluze, které máš o sobě nebo o světě kolem tebe. Nejintenzivněji pracuje s krční čakrou, skrze kterou interagujeme s okolím a nastavujeme jak přijímání, tak vydávání. V tomto ohledu se jedná jak o přijímání na fyzické úrovni (dary, peníze), tak o úroveň nehmotnou (informace, myšlenky, názory, energie). Vydáváním je myšleno sebevyjádření, komunikace s okolím.

Když tedy potřebuješ pracovat na těchto tématech, vol celestýn, který ti zaručeně sundá jak brýle růžové, tak i sklíčka ostatních barev, skrz která pozoruješ svět. Pomůže ti lépe vyjádřit svou vnitřní pravdu duše a také zamezí tomu, aby s tebou kde kdo lehce manipuloval. Ovšem pozor, ty osobně též ztratíš schopnost nevědomé manipulace s ostatními a každou takovou snahu z tvé strany si okamžitě zvědomíš.

Celestýn tedy klame svým vzhledem. Určitě ale stojí za to užívat si jeho přítomnosti. S celestýnem se dozvíš - co si dobrovolně pouštíš do svého energetického pole - jestli je tvá komunikace čistá a bez postranních úmyslů - jaké to je, umět se vyjadřovat, nechat energii ze sebe plynout a nemuset už polykat svá slova.

 

Celestýn harmonizuje naši 5. čakru, Chci vědět víc o čakrách