Sponka do vlasů – kruh (černý křišťál)
Zlatá kruhová sponka do vlasů s černým barveným křišťálem. Elegantní vlasový doplněk s klidnou, večerní a lehce tajemnou atmosférou.
Detailní popis produktu
Venku už se stmívá a tmavý krystal se mezi vlasy občas zaleskne ve světle lamp nebo svíček. Hluboký tmavý odlesk obklopený tenkým zlatým kruhem.
Vlasy sis sepnula jen tak narychlo cestou ven, ale když ses později otočila k zrcadlu v tlumeném světle baru, sponka na okamžik zazářila mezi tmavými prameny skoro jako malý noční talisman.
Vhodná pro:
- volné vlny i jednoduché drdoly
- boho a přírodní styling
- svatební účesy
- festivaly i běžné nošení
- jemné vrstvení vlasových doplňků
Každý kus vzniká ručně.
✧ Použité materiály
- barvený KŘIŠŤÁL
- bižuterní kov
✧ Velikost
Průměr kruhu 4,5 cm
✧ Energie kamenů
Křišťál je symbolem čistoty, jasnosti a zesílení energie. Přináší do prostoru lehkost, světlo a pocit vnitřního vyjasnění. Zelená barva působí svěže, harmonicky a připomíná růst, přírodu a nové začátky.

✧ Každý kus vzniká s péčí
Než se tvůj poklad vydá na cestu k tobě, prochází pečlivou přípravou. Kameny i komponenty jsou fyzicky očištěny a energeticky harmonizovány pomocí vykuřovadel.
Kousek ti zabalíme tak, aby už samotné rozbalování bylo součástí zážitku. Součástí balíčku je i kartička s použitými minerály a vybraný citát.
✧ Jak balíme objednávky
Nahlédni do chvíle, kdy se tvůj kousek chystá na cestu k tobě.

5,0 / 5 — Ověřeno zákazníky ⭐ (na základě 140+ skutečných recenzí)
→ Zobrazit hodnocení

Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů
BohoMánie je naše původní značka, pod kterou osobně vyrábíme šperky z minerálů a krystalů. Každý šperk vzniká ručně – od výběru kamenů až po finální sestavení – s důrazem na přirozenou krásu minerálů i harmonii celého šperku.
V tvorbě BohoMánie pracujeme s přírodními kameny, které vynikají svou kresbou, barvou i energií. Minerály kombinujeme tak, aby vznikaly šperky, které jsou nejen estetické, ale mohou být i osobním symbolem nebo talismanem.
V kolekci najdeš především náramky z minerálů, ale také další šperky z přírodních kamenů. Každý kus je originál – minerály se liší strukturou i odstínem a právě díky tomu má každý šperk svůj vlastní charakter.
Šperky BohoMánie můžeš nosit jako jemný každodenní doplněk nebo jako osobní připomínku záměru.

| Výrobní společnost : | Michaela Sieglová |
|---|---|
| Adresa : | Kosmákova 27, 78501 Šternberk |
| E-mail : | obchod@bohoho.cz |



