Velikost náramku a úprava

Úprava velikosti náramku z minerálů

Vybrala sis náramek, ale nevyhovuje ti velikost? 

Postupuj podle návodu:

 

  • v objednávce v kroku 3 - Informace o vás zaškrtni možnost "Zadat poznámku pro prodejce" a napiš mi velikost tvého zápěstí v cm:

          úprava velikosti náramku

 

  • v e-mailu, který ti zašleme jako potvrzení tvé objednávky, si prosím zkontroluj, že je tvá poznámka uvedená. Pokud poznámku nevidíš, kontaktuj nás raději na obchod@bohoho.cz případně na čísle 604254408.
  • pokud znáš délku náramku, který nosíš a vyhovuje ti, napiš ji do poznámky (viz návod výše). Prosím napiš jasně, zda se jedná o délku náramku nebo o délku zápěstí.

Jak si změřit zápěstí?

  • zápěstí si změříš buď krejčovským metrem nebo provázkem (případně proužkem papíru), který následně změříš třeba pravítkem.

               Postup: Papírek nebo provázek obtočíš okolo zápěstí a uděláš si značku fixem. Potom přiložíš k pravítku a změříš.

               Metr (papírek, provázek) obtočíš okolo zápěstí tak, aby neškrtil, ale ani nebyl moc volný.

                zápěstí

               

K tvému obvodu přidávám 1 - 1,5 cm navíc pro pohodlné nošení náramku.

 

Co mám dělat, když neznám obvod zápěstí?        

  • Vždy je lepší zápěstí změřit, ale pokud se jedná o dárek, chápu, že to není vždycky možné. Trošku ti pomůžu: Statisticky má běžný muž většinou obvod zápěstí 18cm a běžná žena 16cm. 

Zvolilas špatnou velikost při nákupu a náramek ti (nebo obdarovanému) nesedí?

  • Pokud ti u doručeného zboží nevyhovuje velikost, kontaktuj mě na e-mailu obchod@bohoho.cz , náramek ti ráda dodatečně upravím. Při objednávce do 1500,- Kč činí poplatek za úpravu hodnota poštovného, v případě objednávky nad 1500,- Kč je dodatečná úprava zdarma.