KRÁSNÝ DEN :)

Velikost náramku a úprava

Úprava velikosti náramku z minerálů

Vybrala sis náramek, ale nevyhovuje ti velikost? 

Postupuj podle návodu:

 

  • v objednávce v kroku 3 - Informace o vás zaškrtni možnost "Zadat poznámku pro prodejce" a napiš mi velikost tvého zápěstí v cm:

          úprava velikosti náramku

 

  • v e-mailu, který ti zašleme jako potvrzení tvé objednávky, si prosím zkontroluj, že je tvá poznámka uvedená. Pokud poznámku nevidíš, kontaktuj nás raději na obchod@bohoho.cz případně na čísle 604254408.
  • pokud znáš délku náramku, který nosíš a vyhovuje ti, napiš ji do poznámky (viz návod výše). Prosím napiš jasně, zda se jedná o délku náramku nebo o délku zápěstí.

Jak si změřit zápěstí?

  • zápěstí si změříš buď krejčovským metrem nebo provázkem (případně proužkem papíru), který následně změříš třeba pravítkem.

               Postup: Papírek nebo provázek obtočíš okolo zápěstí a uděláš si značku fixem. Potom přiložíš k pravítku a změříš.

               Metr (papírek, provázek) obtočíš okolo zápěstí tak, aby neškrtil, ale ani nebyl moc volný.

                zápěstí

               

K tvému obvodu přidávám 1 - 1,5 cm navíc pro pohodlné nošení náramku.

 

Co mám dělat, když neznám obvod zápěstí?        

  • Vždy je lepší zápěstí změřit, ale pokud se jedná o dárek, chápu, že to není vždycky možné. Trošku ti pomůžu: Statisticky má běžný muž většinou obvod zápěstí 18cm a běžná žena 16cm. 

Zvolilas špatnou velikost při nákupu a náramek ti (nebo obdarovanému) nesedí?

  • Pokud ti u doručeného zboží nevyhovuje velikost, kontaktuj mě na e-mailu obchod@bohoho.cz , náramek ti ráda dodatečně upravím. Při objednávce do 1500,- Kč činí poplatek za úpravu hodnota poštovného, v případě objednávky nad 1500,- Kč je dodatečná úprava zdarma.

         

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení