KRÁSNÝ DEN :)
Neohodnoceno

BÍLÁ ŠALVĚJ * vykuřovadlo

ochrana, očištění, regenerace, posílení

Můžeme doručit do:
30.5.2022
Skladem (2 ks)
Značka: BohoMánie
249 Kč
vykuřovadlo bílá šalvěj
Novinka

Vykuřovadlo Bílá šalvěj

svazek  velikost cca 4 x 11 cm

 

Bílá šalvěj se používá k čištění prostor, domů, místností nebo prostředí od všech druhů negativních, starých a stagnujících energií.

Připravuje prostor na tvé čerstvé záměry.

Je výborná také k čištění aury člověka od uvízlých starých energií, k přípravě na obřad nebo před duchovní prací.

Její vůně a energie je silně očistná, ale taky opravdu silná, doporučuji vykuřovat jen chvíli a pak staré energie ŘÁDNĚ VYVĚTRAT.

Ostatně pořádně vyvětrat bychom měli po použití jakéhokoliv vykuřovadla nebo kterékoli jiné očistné metodě.

 

Benefity vykuřování šalvějí:

  • nejpoužívanější druhy šalvěje mají antimikrobiální vlastnosti. To znamená, že udržují bakterie, viry a plísně na uzdě.
  • ačkoli to není vědecky prokázáno, předpokládá se, že pálení šalvěje uvolňuje záporné ionty. To prý pomáhá neutralizovat kladné ionty.
  • vykuřování šalvěje se již dlouho používá k napojení na duchovní sféru nebo posílení intuice. Některé druhy šalvěje, včetně šalvěje a bílé šalvěje, obsahují thujon. Výzkum ukazuje, že thujon je mírně psychoaktivní. Ve skutečnosti se nachází v mnoha rostlinách používaných v kulturních duchovních rituálech ke zlepšení intuice.
  • vykuřování šalvěje může být také použito jako rituální nástroj k zbavení sebe – nebo svého prostoru – negativity. To zahrnuje minulá traumata, špatné zkušenosti nebo negativní energie od ostatních.
  • máš-li jakékoli obavy z negativní historie nebo z energie spojené s novým nebo neznámým předmětem, vykuřování může pomoci přinést klid mysli a učinit pro tebe předmět posvátnějším a přijatelnějším.
  • některé výzkumy naznačují, že šalvěj obsahuje sloučeniny, které by mohly pomoci zmírnit nespavost.
  • zbavit tělo, předměty a prostory špatné energie může pomoci přivítat nové, svěžejší a pozitivnější energie. Svým způsobem by to mohlo mít energetizující účinek a pomoci při únavě.

 

VŠECHNY BENEFITY VYKUŘOVÁNÍ BÍLOU ŠALVĚJÍ

 

průhledné logo BohoMánie černé 

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 

průhledné logo BohoMánie černé

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení