BÍLÁ ŠALVĚJ * vykuřovadlo

ochrana, očištění, regenerace, posílení

Položka byla vyprodána…
249 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
BÍLÁ ŠALVĚJ * vykuřovadlo

Detailní popis produktu

Vykuřovadlo Bílá šalvěj

svazek  velikost cca 4 x 11 cm

 

Bílá šalvěj se používá k čištění prostor, domů, místností nebo prostředí od všech druhů negativních, starých a stagnujících energií.

Připravuje prostor na tvé čerstvé záměry.

Je výborná také k čištění aury člověka od uvízlých starých energií, k přípravě na obřad nebo před duchovní prací.

Její vůně a energie je silně očistná, ale taky opravdu silná, doporučuji vykuřovat jen chvíli a pak staré energie ŘÁDNĚ VYVĚTRAT.

Ostatně pořádně vyvětrat bychom měli po použití jakéhokoliv vykuřovadla nebo kterékoli jiné očistné metodě.

 

Benefity vykuřování šalvějí:

  • nejpoužívanější druhy šalvěje mají antimikrobiální vlastnosti. To znamená, že udržují bakterie, viry a plísně na uzdě.
  • ačkoli to není vědecky prokázáno, předpokládá se, že pálení šalvěje uvolňuje záporné ionty. To prý pomáhá neutralizovat kladné ionty.
  • vykuřování šalvěje se již dlouho používá k napojení na duchovní sféru nebo posílení intuice. Některé druhy šalvěje, včetně šalvěje a bílé šalvěje, obsahují thujon. Výzkum ukazuje, že thujon je mírně psychoaktivní. Ve skutečnosti se nachází v mnoha rostlinách používaných v kulturních duchovních rituálech ke zlepšení intuice.
  • vykuřování šalvěje může být také použito jako rituální nástroj k zbavení sebe – nebo svého prostoru – negativity. To zahrnuje minulá traumata, špatné zkušenosti nebo negativní energie od ostatních.
  • máš-li jakékoli obavy z negativní historie nebo z energie spojené s novým nebo neznámým předmětem, vykuřování může pomoci přinést klid mysli a učinit pro tebe předmět posvátnějším a přijatelnějším.
  • některé výzkumy naznačují, že šalvěj obsahuje sloučeniny, které by mohly pomoci zmírnit nespavost.
  • zbavit tělo, předměty a prostory špatné energie může pomoci přivítat nové, svěžejší a pozitivnější energie. Svým způsobem by to mohlo mít energetizující účinek a pomoci při únavě.

 

VŠECHNY BENEFITY VYKUŘOVÁNÍ BÍLOU ŠALVĚJÍ

 

průhledné logo BohoMánie černé 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 průhledné logo BohoMánie černé