MALACHIT - ÚČINKY

Malachit: Kámen sebeobjevování

Už jsi zažila okamžik, kdy se podíváš do zrcadla a ptáš se, kdo doopravdy jsi? Malachit je tvým průvodcem na této cestě poznání sama sebe. Ačkoliv to může znít jako dobrodružství, mnozí se obávají jeho síly. A co Malachit dokáže? Pracuje jako nepostradatelný detektiv, který tě provádí každým kouskem tvého nitra.

Postupně odhaluje šrámy na tvém srdci, což ti v průběhu času umožní postupovat vpřed bez tíhy minulosti. Je to, jako by se vrstvy tvého já začaly odlupovat jako cibule odhalujíce tvou pravou podstatu, která je skrytá hluboko uvnitř.

Když pozveš do svého prostoru Malachit, může se stát, že najednou budeš mnohem sebevědomější. Nebudeš se muset skrývat za maskami a vyjadřovat to, co si myslíš a jak se cítíš, se stane přirozenou součástí tvého života.

Malachit je průvodcem, který tě provede temnými uličkami tvého vlastního nevědomí.  Pomůže ti oddělit, co je skutečně tvoje a co sis v toku času vzala za své kvůli očekáváním ostatních.

Ale pozor, pokud myslíš na zadní vrátka. Jakmile se otevřeš energii tohoto kamene, budeš se muset postavit čelem tomu, co víš, ale dosud jsi se obávala řešit. Už to prostě nepůjde jinak. Je takovým koučem tvé pravdy.

Pokud jsi připravena položit si ty správné otázky a konfrontovat se s tím, kdo jsi doopravdy, Malachit může být tvým spojencem. Nebuď překvapená jeho sílou - v konečném důsledku tě posune k většímu poznání sebe sama a k dosažení větší svobody. 

Malachit patří do skupiny minerálů s jednoklonnou krystalovou soustavou. Co to znamená?

Skryté tajemství jednoklonných drahokamů 🌟

Jsi na své duchovní cestě a hledáš posilu? Pak se podívej na jednoklonné soustavy, těžké kalibry mezi krystaly.

Tito kamenní superhrdinové jsou ochránci, kteří nás obklopují magií a tajemstvím. Jsou tvojí osobní stráží, tvým týmem talismanů, co ti drží záda. Bojují s draky ztrát a nestvůrami tvých zranění a programů. Chrání tvůj královský trůn - tvůj jedinečný životní úkol, tvoji cestu duše.

Ale u toho to nekončí. Vzpírají se hordám negativní energie a šermují s myšlenkovými příšerami, které by mohly zakalit tvůj jasnozřivý pohled na duchovní cestu.

Takže? Zbav se draků pochybností a nežádoucích vzorců chování, zahal se do magie těchto kamenů a vyraz na svou duchovní misi!

Malachit a Kozoroh

Čakra: srdeční

Malachit je krásný kámen představující různé odstíny zelené, od nejhlubší zelené až po nejsvětlejší. I nevyleštěný malachit je krásný, protože připomíná les se svěže zelenými stromy nebo zelené korály pod čistými plážemi.

Je to kámen, který rezonuje především se srdeční čakrou a je milován nejen pro svou fascinující barvu, ale také pro své léčivé vlastnosti.

Malachit je spojován s Kozorohem kvůli jeho síle jako transformačního kamene. Kozorohové bývají nepružní, zvláště pokud jde o to, jak by se s věcmi mělo zacházet, a přestože tyto vlastnosti jsou součástí toho, proč je většina Kozorohů úspěšná ve své kariéře, mohou také přidat napětí ve vztazích. 

Malachit povzbuzuje člověka, aby přijal změny, když je to nutné, otevírá mysl novým perspektivám a zkušenostem. Kozoroh, i když není tak emocionální jako jiná znamení, má tendenci držet se rozhořčení, když věci nejdou tak, jak mají. Malachit otvírá srdce odpuštění a přijetí. 

Malachit jako kámen srdeční čakry pomáhá s jakýmikoli problémy srdce, včetně problémů s dáváním nebo přijímáním lásky. Je ideální pro Kozorohy, kteří mají potíže s řešením konfliktů ve svých vztazích, protože otevírá nejen srdce, ale i mysl pro vyjádření a přijetí lásky. Malachit také pomáhá zmírnit silné emoce včetně hněvu, úzkosti a deprese, což jsou pocity, ke kterým jsou Kozorozi náchylní, když nedostanou to, co chtějí. 

Malachit je vysoce ochranný kámen zejména při cestování, takže je ideální pro Kozorohy, kteří chtějí vystoupit ze své komfortní zóny a prozkoumat svět. Malachit navíc podporuje finanční hojnost a úspěch, vynikající kámen pro již tak finančně zdatného Kozoroha.

Medituj s malachitem, kdykoli pocítíš úzkost z jakýchkoli nadcházejících změn ve tvém životě.

MALACHIT NA ESHOPU

Malachit a Býk

Čakra: srdeční

Malachit je skvělým prostředkem pro zachování emocionální rovnováhy. Poskytuje nám podporu při přijímání toho, jaké byly věci kdysi, a jak se věci mají teď. Navíc nás podporuje při sebevyjádření a podpoře už existujících vztahů.

Malachit nás také povzbuzuje ke krokům ve vývoji emocionální odvahy a poskytuje nám sílu pro riskování. Pomáhá nám také identifikovat, co nás brzdí, a poskytuje nám iniciativu k řešení našich psychických zátěží.

Malachit je účinným ochranným kamenem, ovšem aby si udržel svou účinnost, je důležité jej pravidelně čistit. Nos jej v dobách emočního stresu, aby ses vyhnula bouřlivým situacím. Jako energetický zářič jej nejlépe jej využiješ v ložnici nebo v meditačním prostoru.

MALACHIT NA ESHOPU

Malachit a Štír

Zelený superhrdina pro růst, odvahu a vnitřní sílu Štírů

Čakra: srdeční

Malachit, ten nádherný zelený kámen, je opravdovým hrdinou osobního růstu a hojnosti. Má to, co je potřeba, aby nás osvěžil a posunul vpřed, zvláště když jde o naši duchovní cestu. Představ si ho jako superhrdinu mezi krystaly, který má schopnost absorbovat potenciálně škodlivé energie a vyčistit naše čakry, čímž nám dává superdávku svěží energie a motivace pro nový růst.

Malachit se nezřídka hlásí na pomoc, když v sobě bojujeme se strachem - tím tajemným monstrem našeho vnitřního světa. Strach, to je ten nepřítel, kterého musíme přemoci, abychom se mohli posouvat dál. A malachit je naším věrným spojencem v této bitvě, zvláště pro Štíry, kteří jsou na prahu velkých změn. Tento kámen nám nejen dodává odvahu, ale také nás nenechá utéct před naší vlastní odpovědností.

Protože… každý Štír má v sobě toho svého malého rozhodčího, který uvnitř nás pečlivě hodnotí a posuzuje naše činy a činy druhých. Štírova sebedůvěra je sice přirozená, ale může být narušena emocionálním zraněním. A tady přichází malachit, aby nám poskytl oporu. Pomáhá nám slyšet hlas naší intuice a vedení v těch rozhodujících chvílích.

Malachit je ideálním průvodcem pro vodní Štíry, kteří prochází neustálými emocionálními vlnami. Když ho máš u sebe, necítíš se tak náchylná na všechny ty mořské bouře života. Máš pocit ochrany a síly, což je úžasné, zvláště když stojíš před život měnícími rozhodnutími nebo změnami ve vztazích. A nezapomínejme na jeho spojení i s čakrou Solar Plexus, které ti dodává tolik potřebnou sílu vůle a odhodlání, abys obstála v obtížných situacích.

MALACHIT NA ESHOPU