MĚSÍČNÍ KÁMEN - ÚČINKY

Měsíční kámen a Rak

Čakra: srdečnítřetí oko

Měsíční kámen je rodný kámen Raka, ceněný pro jeho vícebarevný lesk. Díky fenoménu nazvanému adularescence se kámen rozjasňuje do mléčně perleťové záře, připomínající úplňkový svit. Barvy se mohou pohybovat od bílé až po broskvovou, modrou či šedou.

Už od starověku byl měsíční kámen považován za talisman, který chrání před vším neznámým, zejména při nočním putování. Staří Řeci a Římané věřili, že pochází přímo od měsíčních paprsků. Tento kámen je spojen s naším srdcem, sakrální čakrou a čakrou třetího oka. Proto je mocným nástrojem pro zlepšení intuice, což je vlastnost, kterou mají Raci už vrozenou. Je také skvělým pomocníkem pro vytváření silného spojení s naším podvědomím.

Je zvláště užitečný pro Raky, kteří trpí skleslými myšlenkami v důsledku pochybností o sobě samých. Je to také kámen sebevyjádření a je užitečný ve chvílích, kdy máte problém sdělit lidem, co od nich chcete nebo potřebujete, což je problém, se kterým se mnozí lidé potýkají, zejména při řešení citlivých otázek týkajících se vztahů.

MĚSÍČNÍ KÁMEN NA ESHOPU 

Měsíční kámen a Váhy

Čakra: třetí oko, korunní

Měsíční kámen, s jeho různými odstíny od broskvové po modrou, bílou a žlutou, je jako kouzelný talisman s bohatou historií. Od starověku byl široce užíván pro svou ochrannou sílu. Čakerní spojení tohoto kamene závisí na jeho barvě, avšak většina měsíčních kamenů je spojena s korunní čakrou a třetím okem, a nakonec také se srdcem.

Pokud jsi Váha, měsíční kámen je tvým nejlepším přítelem, zvláště pokud toužíš po dobrodružství a cestování. Pro ty, kdo se radují z nádherných míst a aktivit na čerstvém vzduchu, je tento kámen ideálním ochráncem.

Tento kámen s jeho silným propojením s Měsícem, nesmírně posiluje tvou intuici a spojení s vyššími sférami. Zároveň pomáhá Váhám, které se někdy mohou plácat v nerozhodnosti, tím, že jim umožňuje naladit se na vyšší úrovně myšlení. To z nich činí moudré a nestranné rozhodčí ve všech situacích.

Měsíční kámen je takovým kouzelným kamenem Vah, protože zvyšuje intuici a mentální jasnost, a nejlépe se uplatní při řešení složitých problémů. Jelikož Váhy nesnášejí konflikty, mají tendenci řešit problémy ve společenství, ať už se jedná o kruh přátel, rodinu nebo pracovní kolektiv.

MĚSÍČNÍ KÁMEN NA ESHOPU

Měsíční kámen a Štír

Víc než jediný kámen. Celý vesmír možností.

Čakra: třetí oko, korunní

Ve starověku byl tento kámen považován za nástroj bohů a oblíbenost u bohyň to jen potvrzuje. Nese v sobě vibrační energii, která má cosi ženského, smyslného a výživného. Je to kámen, který ti pomůže ukolébat ty vnitřní bouře emocí, což může být nesmírně osvobozující.

Ale to není všechno. Měsíční kámen je tak trochu víc než jen kámen. Po vyleštění se třpytí různými odstíny, od nevinné bílé přes něžnou broskvovou až po tajemnou modrou a šedou. Jak se tomu říká? Adularescence. Tohle slovo je zodpovědné za ten ohromující mléčný lesk, který se na Měsíčním kameni zjevuje, jako když Měsíc osvětluje noční oblohu.

Starověcí Řekové a Římané to věděli – Měsíční kámen je pokladem, který přichází přímo z paprsků Měsíce. A tak si ho nosili jako ochranný talisman, zejména v noci, kdy se vydávali na cesty. Měsíční kámen nás obklopuje vlastní aurou ochrany a zklidnění. Posiluje naši intuici a pomáhá nám více věřit sami sobě při každém rozhodování.

MĚSÍČNÍ KÁMEN NA ESHOPU