SODALIT - ÚČINKY

Sodalit a Střelec

Čakra: krční

Sodalit, kámen, co vypadá jako vesmírná modř posetá bílými cákanci mléčných drah.

Sodalit rezonuje s krční čakrou a čakrou třetího oka, což znamená, že tohle malé modré kouzlo má co dělat s tím, jak Střelci myslí a vnímají svět kolem sebe. Je to kámen logiky, takže pokud chceš zlepšit intelekt, paměť a intuici, sodalit je pro tebe tím pravým kamarádem. Pro ducha Střelce, co neustále touží po objevování nových znalostí, je takřka nezbytností.

Ale pozor, tento kámen není jenom o myšlení. Kromě pročištění myslí je Sodalit také mistrovským uklidňujícím kamenem pro všechny (Střelce), kteří se snaží zvládnout milion věcí najednou. Zkrátka tě vytáhne z chaosu a nechá za sebou vlnu klidu a pohody.

Ať už nosíš Sodalit jako šperk, medituješ s ním nebo jej máš umístěný v prostoru, přináší do tvého života pozitivní energii, důvěru a klid. A to je přesně to, co Střelci potřebují, když se nechají unést bouří svých myšlenek.

Navíc, jako kámen krční čakry, podporuje efektivní komunikaci, což je pro Střelce, kteří někdy říkají věci, co by někoho mohly překvapit, jako stvořené. Zvýrazňuje jejich schopnosti - vést úžasné rozhovory.

Meditace s Sodalitem ti pomůže zkrotit nadbytečné emoce a přivést tě do klidnějšího a vyváženého stavu mysli. Takže vezmi tohoto modrého krasavce do ruky a nechej se unést na vesmírné vlně klidu.

SODALIT NA ESHOPU

Sodalit a Ryby

Čakra: krční

Sodalit je dalším vynikajícím kamenem, který můžeš využít během období Ryb. Posiluje intuici a podporuje sebevyjádření. Je to také silný zesilovač pozitivní energie, díky čemuž je skvělým kamenem pro spolupráci s jinými kameny Ryb. Kromě toho je sodalit vynikajícím kamenem pro vyrovnávání emocí, což jej činí zvláště užitečným v tomto období, kdy emoce mohou být poněkud divoké.

Nos sodalit jako šperk, samotný nebo ve směsi s jinými krystaly, abys udržela své emoce pod kontrolou. Umísti orgonity a zářič se sodalitem do prostoru, když se chceš efektivně vyjádřit, pomůže ti napojit se na svou intuici, abys věděla, kdy mluvit a kdy mlčet. Sodalit ti také pomůže vyjádřit se, aniž byste dovolila, aby tvé emoce ovládly tvá slova. Spolu s Lapisem je ideální do každé zasedací místnosti.

SODALIT NA ESHOPU

Sodalit a Blíženci

Čakra: krční

Sodalit je modrý kámen, který se silně rezonuje s krční čakrou. Stejně jako Lapis Lazuli je skvělým průvodcem, který tě doprovází na cestě, na které můžeš mluvit pravdu, najít své vyšší já a usnadnit si komunikaci s ostatními. Je to také silný kámen pro vyvážení energií, takže je to skvělý společník pro ty, kteří mají příliš mnoho negativní a neklidné energie. Když potřebuješ pomoc s vyjadřováním, vezmi si kousek Sodalitu.

SODALIT NA ESHOPU