XXL - VZDÁLENÝ VESMÍR * LAPIS LAZULI * SELENIT * OBSIDIÁN * TYGŘÍ OKO * JASPIS * KŘIŠŤÁL * ORGONIT PYRAMIDA

energie Kosmu, silná transformace, kolektivní Moudrost

Položka byla vyprodána…
7 750 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
XXL - VZDÁLENÝ VESMÍR * LAPIS LAZULI * SELENIT * OBSIDIÁN * TYGŘÍ OKO * JASPIS * KŘIŠŤÁL * ORGONIT PYRAMIDA

Detailní popis produktu

Energetický KRYSTALOVÝ ZÁŘIČ

XXL ORGONIT PYRAMIDA

Použitý materiál: 

  • přírodní lapis lazuli - kulička
  • selenit, obsidián, tygří oko, jaspis, křišťál
  • bronzové spirály 50 g
  • železné spirály 100 g
  • přírodní drcený křišťál 50 g
  • pryskyřice

Velikost: 13 x 13 cm

Váha: 1.050 kg

Už delší dobu jsem nosila ve své hlavě myšlenku vytvořit orgonitový generátor s velkým dosahem. Pečlivě jsem zvažovala a vybírala, proto mi trvalo poněkud déle, než jsem poskládala krystaly, které se budou vzájemně podporovat v transformaci a posílí tak proudění energie skrz pyramidu.

A tak letos vzniklo v mé dílně několik orgonitů a jedním z nich je i tento - VZDÁLENÝ VESMÍR. Krystaly, které jsou v něm obsažené, byly předem očištěny a nabíjeny sluneční energií, aby jejich účinnost byla ještě větší.

Uprostřed generátoru se nachází větší kulička lapis lazuli -  drahokam prastarého vědomí. Je velmi dobrým společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze a chyby. Intenzivně působí na 5. (krční) čakru.

Kolem něj jsou rozmístěny krystaly, které svým charakterem mezi sebou spolupracují.  Do spodní části jsem přidala drcený křišťál, který má sám o sobě silně čistící a nabíjecí schopnosti a pravidelně tak energeticky očišťuje orgonitový generátor.

 

Co je orgonit?

Orgonit je směs pryskyřice, kovových (hliníkových, měděných, mosazných, bronzových nebo železných) špon a drahých kamenů.

Jejich smísením a vytvarováním vznikne „živý kámen“, který pozitivně ovlivňuje své okolí, transformuje negativní energii na pozitivní a posiluje energetické pole tvého těla, což ti pomáhá chránit se před negativní energií a škodlivým elektromagnetickým zářením. Tahle záření nelze ale úplně zcela zrušit. Orgonitem lze ale změnit jejich charakter .

Orgonitová pyramida je zářič a symbol ochrany energetického pole. Harmonizuje tvůj domov a čistí tvé prostředí od škodlivých vln (Wi-Fi routery, mikrovlnky, mobilní telefony,…)

 mceclip0-7

 

Zboží ti krásně zabalíme, přidáme i brožurku s popisem použitých minerálů.

Součástí je i citát přímo pro tebe.

Jak balíme náramky a další zboží 8 Brittany (ne CZ)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MAGIC ORGONIT | český výrobce orgonitů