AKVAMARÍN - ÚČINKY

AKVAMARÍN – VVV – výjimečně vysoké vibrace

Akvamarín má jednu zásadní vlastnost – vynese tvé vibrace celkem rychle do nebes. Nejednou se mi stalo, že držíc akvamarín v ruce mluvím jako kniha :D  Dokáže tě taky spojit s tvou vesmírnou rodinou, možná si najednou začneš rozpomínat, že Země není tak úplně tvou mateřskou lodí… :) Uvědomíš si, že jsi součástí celku, ne jen Zeměkoule, ale celého vesmíru.

Nechej se zahalit do čisté krystalové sprchy vysokých vibrací.

AKVAMARÍN NA ESHOPU

Akvamarín a Beran

Čakry: Krční, Srdeční

Akvamarín je úžasný, světle modrý (často s nádechem modrozelené barvy) drahokam se silnými uklidňujícími vlastnostmi. Ohnivý živel Berana může být občas příliš intenzivní, ale akvamarín může pomoci uklidnit jeho plameny. To je zvlášť důležité pro Berana nebo pro kohokoli, kdo touží po vnitřní rovnováze.

Akvamarín je silně propojený s krční čakrou a je ideální pro ty, kteří ve své profesi musí často vystupovat veřejně. Také odstraňuje úzkost tím, že uklidňuje emoce a očišťuje znečištěnou mysl, čímž z nás činí sebevědomé a přesvědčivé řečníky.

Akvamarín je pro Berany, kteří mají sklon mluvit předtím, než si promyslí, co chtějí sdělit, zvlášť užitečný. Tento kámen posiluje intuici a sebeuvědomění. Před veškerou náročnou konverzací se několik minut ztiš a medituj s akvamarínem, aby ses ujistila, že budeš mluvit stručně a klidně.

Dopřej si akvamarínové šperky, nebo umísti akvamarínový zářič do prostoru, abys mohla těžit z jejich soucitné energie. Akvamarín podporuje trpělivost, a také ti pomáhá dosáhnout duševní jasnosti, což ti umožní vyřešit zdánlivý chaos, zejména když cítíš duševní nepohodu.

AKVAMARÍN NA ESHOPU 

Akvamarín a Vodnář

Čakry: Krční, Srdeční

Akvamarín je krásný světle modrý kámen, který vyzařuje velmi uklidňující energii. Je to vynikající kámen pro uklidnění nervů a zmírnění úzkosti. Má silné spojení s vodnářem, protože podporuje upřímnost a hledání pravdy. Také zvyšuje mentální jasnost a bystrost, což umožňuje rychle reagovat, když se zapojuješ do debat nebo když se snažíš vyřešit problémy s ostatními.

Jako kámen krční čakry je akvamarín dokonalým kamenem pro vodnáře, zejména pokud jde o jejich povzbuzení, aby vyjadřovali své myšlenky a své osobní pravdy. Ať už jde o postavení se proti někomu mocnějšímu, aby změnil vadnou společenskou instituci nebo řešení mezilidských konfliktů, akvamarín povzbuzuje člověka, aby efektivně komunikoval s pravdou a moudrostí, spíše než aby nechal překážet své emoce a osobní předsudky.

Akvamarín je také kamenem, který podporuje společenskou odpovědnost, službu a spravedlnost, díky čemuž se dokonale hodí k hodnotovému systému vodnáře.

Meditace s akvamarínem je užitečná, když máš pocit, že tvá mysl je zaneřáděná nebo když máš potíže s rozhodováním. Akvamarín také povzbuzuje člověka, aby se oddal „božskému“ vedení, zvláště když má pocit, že z obtížné situace neexistuje žádná cesta.

Nos akvamarín jako šperk zejména v dobách, kdy chceš mít jasnou a bystrou mysl. Je také užitečný, když máš pocit úzkosti před prezentací nebo při konverzaci s ostatními lidmi. Akvamarín jako zářič se velmi hodí do zasedacích místností či terapeutických „ordinací“.

AKVAMARÍN NA ESHOPU

Akvamarín a Ryby

Čakry: Krční, Srdeční

Akvamarín je jedním z hlavních kamenů pro Ryby; je to také tradiční kámen pro březen. Je to velmi uklidňující kámen se silnou vazbou na vodu. Akvamarín je dokonalým meditačním kamenem pro Ryby, protože zmírňuje silné emoce a je známo, že pomáhá při objevování skrytých aspektů reality. Je zvláště užitečný při vyvažování duality v osobnosti Ryb, protože pomáhá člověku lépe porozumět své realitě.

Akvamarín je také silným ochranným kamenem, zejména při cestování po vodě nebo při činnostech souvisejících s vodou. Jako kámen srdeční a krční čakry pomáhá akvamarín podporovat efektivní komunikaci ze srdce a umožňuje Rybám, které mají často problémy s vyjadřováním vlastních pocitů, otevřít se a sdílet své osobní pravdy s ostatními, zejména s těmi, kteří jsou jim blízcí.

AKVAMARÍN NA ESHOPU 

Akvamarín a Blíženci

Čakra: krční

Akvamarín je proslulý svou uklidňující modrozelenou barvou, jako by nám připomínal klidnou a čistou mořskou hladinu. Bez ohledu na to, jestli je leštěný nebo ne, jedná se o úžasný a hypnotizující kámen, který pomáhá při různých straších a obavách spojených s komunikací. Akvamarín je skutečným kamenem sebevyjádření, propojuje srdeční a krční čakru a pomáhá nám říkat pravdu ze srdce. Udržuje rovnováhu čaker, zejména mezi srdeční a krční čakrou. Drž ho, když se potřebuješ vyjádřit v obtížné situaci a prožij onen pocit, jako by ses se ocitla v klidném moři s čistou vodou.

AKVAMARÍN NA ESHOPU