AMAZONIT-ÚČINKY

AMAZONIT – udržuji se ve svém středu

Jestli máš aktuálně nějaké strachy a obavy, amazonit je pro tebe ten pravý kámen, se kterým můžeš pracovat. Zahání totiž strach a obavy z budoucnosti. Jeho energie uklidňuje a předává informaci, že vše je řešitelné, a i když to zrovna nejsme schopni vidět, vše má svůj vyšší význam. Amazonit nám pomůže rozlišit a vyhodnotit, zda se opravdu jedná o naše energie, naše strachy a obavy, nebo o energie druhého člověka, případně jestli nenačítáme energie z kolektivního pole.

Amazonit působí samozřejmě na všechny naše úrovně, uklidňuje jak tělo, tak mysl. Když ti večer před usnutím víří v hlavě nekonečné myšlenky nebo jsi nervózní a podrážděná, bude pro tebe tento kámen ideálním večerním společníkem. Dokáže celkově zklidnit agresivitu či rozčílení, pokud tě lehce něco vyvede z rovnováhy, amazonit tě pomůže udržet ve svém středu.

AMAZONIT NA ESHOPU

Amazonit a Panna

Čakra: srdeční, krční

Amazonit je proslulý pro svůj schopnost uklidnit ducha i duši. Nese jméno po kouzelné řece Amazonce v Brazílii a přináší jemné, uklidňující energie. Pomáhá Pannám vyrovnat emocionální stav a učí je, že ne všechno musí být dokonalé. Tento kámen plný uklidňující energie ti umožňuje uvolnit strach a obavy, abys mohla jednat se větším klidem.

Amazonit působí zejména na tvou srdeční a krční čakru. To ti umožní lépe pochopit tvé emoce a získat silnější pocit sebelásky a soucitu, takže se můžeš autenticky a sebevědomě projevovat ve světě. Tento kámen odvahy a pravdy ti dává sílu hledat své skutečné já a pomůže ti snadno vyjadřovat, co si myslíš a cítíš. Díky tomu můžeš přinášet světu autentickou verzi sebe sama a sdílet svá nápady, přesvědčení a emoce. Když je tvá srdeční a krční čakra otevřená, budeš schopna přijímat a dále rozdávat hojnost laskavosti a soucitu.

AMAZONIT NA ESHOPU