APATIT - ÚČINKY

APATIT – prožívej naplno svou realitu

Vibrace apatitu nám pomáhají najít a líp uchopit své schopnosti a zároveň je také používat v praxi.

Modrý apatit dokáže pracovat s celým naším energetickým systémem, nejvíc ale pracuje s naší krční čakrou. Když se napojíš na jeho energii, zvýší se úroveň tvé schopnosti komunikovat, smysluplně vyjadřovat své myšlenky a pocity. Komunikuje se nám lépe, bez zbytečných emocí a toxického podtextu, ztrácí se potřeba manipulace, lépe se vyjadřuje pravda. Dokážeme komunikovat s lidmi, se kterými nám to běžně vázne, vidíme nové cesty tam, kde už byla komunikace skoro na mrtvém bodě. Apatit pomůže i v případě, že my samotní máme běžně problém komunikovat, zadrháváme se při mluvení s ostatními lidmi, zvlášť s těmi, které moc neznáme nebo s těmi, u kterých cítíme velkou (možná až přehnanou) autoritu. Svými třpytivými odlesky vnáší světlo i do naší schopnosti vyjadřování

Apatit patří do skupiny minerálů, které nám pomáhají vyhledávat nové možnosti. Jsou to silné minerály, které svými účinky zajišťují úspěch novým projektům, pomáhají hledat nové cesty a příležitosti, dokážeme se díky nim na situace podívat z více úhlů. Jsou to ti nejlepší parťáci do nových začátků. Když hledáme něco nového - bydlení, vztah, práci, přátele, schopnosti, talenty, pokud se vydáme na pro nás novou duchovní cestu, pracujeme s krystaly z této skupiny, protože svými vlastnostmi nám pomáhají zaměřit se novým směremvidět nové cestyobjevit nové schopnosti.

APATIT NA ESHOPU

Apatit a Blíženci

Čakra: krční

Apatit a Chryzokol se obvykle vyskytují v odstínech modré a zelené. Tato modrozelená kombinace kamene rezonuje s krční čakrou, pomáhá kontrolovat úzkost a posiluje intuici. Může také odstraňovat negativní energii v našem nitru i v našem prostředí. Je to skvělý kámen pro lidi, kteří chtějí zahájit nové projekty, nebo pro ty, kteří chtějí rozvíjet své podnikání. Díky jeho energii se zvýší motivace a soustředíme se tak na naše cíle.

APATIT NA ESHOPU 

Apatit a Váhy

Čakra: krční

Apatit je jako raketový nápoj pro tvou mysl. Představ si ho jako malého čaroděje v modrém nebo modrozeleném rouchu, který ti přináší neuvěřitelný náboj energie. Tento kámen je zkrátka motivačním strojem pro tvou duši.

Jeho první kouzlo spočívá v odstraňování mentálního smogu a negativních myšlenek. Když tě obklopí atmosféra apatitu, tvá mysl se zpřehlední a stane se průzračnou. Je to, jako bys otevřela okno v dusném létě a nechala svěží vítr provětrat místnost (říkám mu mentolka, protože při práce s krční čakrou a třetím okem mám pocit, jako by mi mentolka protahovala dutiny v hlavě). Pro Váhy, které občas procházejí těžkými rozhodnutími, je to jako dar z nebes. Apatit jim pomáhá odstranit blokády a dělat spravedlivá rozhodnutí, zatímco si zachovávají empatii a empatický přístup k ostatním.

Apatit je také velkým duchovním rádcem. Pomáhá ti najít spojení s vyšším já a božskými energiemi. Když zkoumáš duchovní rozměry, apatit je jako průvodce na cestě za poznáním. Kromě toho, že ti pomáhá v rozhodování, tě podporuje v budování silnějšího spojení s tvou intuicí.

Apatit je jako amplión pro tvá slova. Spojení s krční čakrou ho činí skvělým kamenem pro komunikaci. Posiluje tvé sebevyjádření a podporuje pozitivní komunikaci, zvláště ve skupinovém prostředí. Je jako mikrofon, který ti pomáhá mluvit s jasností a pravdivostí.

Navíc, a tady se dostáváme k jeho skvělé schopnosti, apatit ti pomáhá zaměřit se na tvé cíle. I když se Váhám daří nejlépe, když mají společnost, apatit jim ukazuje, že cíle mohou dosáhnout i sami, bez ohledu na to, zda mají někoho na své straně. Je to ta správná dávka energie a motivace, která tě povzbudí, aby ses pustila do akce a dosáhla toho, co si přeješ. Těší mě, jsem apatit - tvůj věrný průvodce k duševní jasnosti, komunikaci a motivaci.

APATIT NA ESHOPU