CITRÍN

Citrín a Střelec

Citrín je kámen Jupitera, který je vládnoucí planetou pro Střelce. Citrín je ideální pro průkopnické a dobrodružné Střelce, protože kromě toho, že přináší prosperitu do našeho života, také pomáhá realizovat naše cíle.

Citrín patří do skupiny minerálů s šesterečnou maticí, což jsou minerály vyhledávající nové možnosti. Jsou to velmi mocné minerály, které svými účinky zajišťují úspěch nových projektů, pomáhají nám vyhledávat nové příležitosti. Jsou to ti nejlepší spojenci do nových začátků, odhalují nám věci z nových úhlů pohledu a ukazují nám neprozkoumané cesty. Když hledáme něco nového – vztah, zaměstnání, příležitost, dům, inspiraci, schopnosti, talenty…, volíme minerály z této skupiny, které nám svými vlastnostmi pomáhají zaměřit svou pozornost směrem, ve kterém tyto nové věci nacházíme.

Střelci, kromě toho, že jsou intelektuálními lidmi, mají také kreativní stránku. Slunná dispozice citrínu dokonale ladí s energií Střelce a zvyšuje kreativitu, díky čemuž je dokonalým kamenem, který můžeš mít na svém pracovišti, a dokonce i kolem tvého domu jako menhiry k odvrácení negativity.

Citrín jako kámen čakry Solar Plexus se zabývá všemi otázkami týkajícími se Já. Kdykoli cítíš, že potřebuješ zvýšit sebevědomí, ať už pro projekt v práci nebo jen pro rozhovor s lidmi, citrín je pro tento účel rozhodně užitečným kamenem.

CITRÍN NA ESHOPU

Citrín a Ryby

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín je kámen Jupitera, který řídí rozpínavost a hojnost. Citrín podporuje pevné hranice a pomáhá dosáhnout výše zmíněného nezbytného omezení. Citrín je také nejlepší volbou pro hojnost a manifestaci. Práce s jeho energií a zasazení semínek záměru v prázdném prostoru může být velmi obohacující. Proto je citrín důležitý pro ryby, které probíhají v energiích Hromnic – skrytých počátků.

Citrín může Rybám pomoci pozvednout jejich náladu, když jsou na dně, a pomoci jim vidět světlejší stránku věcí. Může jim to také pomoci najít energii a motivaci jít do věcí, do kterých se jim vůbec nechce. Nos citrín v jako šperk nebo třeba v kapse jako kapesní orgonit, aby sis uchovala jeho energii ve své auře.

CITRÍN NA ESHOPU

Citrín a Beran

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citríny jsou krásné, zářivé kameny, které se vyskytují ve všech odstínech od světle žluté po zlatou medovou barvu. Citrín má silnou magickou sílu, která podporuje hojnost a úspěch v kariéře, proto ho umísti kolem klíčových bodů domova, abys mohla využívat jeho pozitivní energii.

Citrín je skvělým krystalem pro zlepšení mezilidských vztahů a odstranění překážek s rodinou či členy týmu, což je pro Berany, kteří mohou být někdy neoblomní, velmi přínosné.

Použití prostorového zářiče s citrínem ve jednací místnosti může výrazně podpořit úspěch obchodních transakcí. Věnuj chvíli meditaci a soustředění a připomeň si svůj záměr.

CITRÍN NA ESHOPU

Citrín a Blíženci

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín, kámen s jasně žlutou a zlatou barvou, je vládcem pupeční čakry. Pomáhá nám zažívat štěstí, úspěch, dobro a pohodu. Tento kámen je skvělý pro uvědomění si našich hranic a hranic lidí okolo nás, a pro Blížence je to nenahraditelný nástroj. Toto vzdušné znamení totiž vždy rádo řekne 'Ano'. Blíženci se narodili s cílem zkoušet a posouvat si hranice, ale často až příliš daleko. Citrín, stvořený ze slunce, chrání spontánní energii Blíženců, aby ji mohli využít ke skutečnému účelu.

CITRÍN NA ESHOPU