CITRÍN - ÚČINKY

Citrín a Střelec

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín: Klíčový průvodce k novým možnostem

Citrín patří do skupiny minerálů s šesterečnou maticí, což jsou minerály vyhledávající nové možnosti. Jsou našimi průvodci k novým horizontům, kde úspěch nových projektů a nekonečné příležitosti čekají na naše odvážné kroky. Jsou to naši nejlepší spojenci na cestě novými začátky, odkrývající svět novýma očima a ukazující nám nezkoumané stezky plné překvapení. Když toužíme po novém – ať už je to vztah, práce, příležitost nebo kreativní rozkvět – tyto minerály nám rozsvětlují cestu a pomáhají nám zaměřit pozornost na místo, kde se naše sny stanou skutečností.

Citrín: Prosperita pro Střelce

Citrín, Jupiterův kámen, září jako průvodce pro Střelce, otevírající brány prosperity a dobrodružství. Tento zlatý poklad nejen přináší bohatství, ale také podporuje Střelce při dosahování jejich cílů, poskytující jim magickou sílu Jupitera na jejich životní pouti. Takto se Střelci společně s citrínem vydávají na výjimečnou cestu naplněnou bohatstvím a úspěchem.

Citrín: Střelci na cestě za inspirací

Střelci, nejsou jenom myslitelskými hvězdami, ale mají i kreativní jiskru. Vstup citrínu do jejich života je jako osvěžující sluneční polibek pro jejich kreativní duši. Tato sluneční nálada citrínu nejenom ladí s přirozenou energií Střelců, ale také rozvíjí jejich tvůrčí potenciál. Je to kouzelný kámen, který nechává kreativitu rozkvétat, a proto je ideálním společníkem na pracovním stole i doma, kde se stává jakýmsi ochranným menhirem odhánějícím negativitu. Tak proč neudělat svůj životní prostor ještě slunečnějším a kreativnějším s pomocí citrínu?

Citrín: Střelecká sebedůvěra v akci

Citrín, jako nekompromisní manažer čakry Solar Plexus, se specializuje na všechno, co souvisí s tou tvojí nejcennější značkou - tebou samotným. Kdykoliv potřebuješ naladit své sebevědomí na vyšší oktávu, ať už se jedná o odvážný pracovní projekt nebo jen o obyčejný rozhovor, citrín je tím správným kamenem, který ti dodá tu správnou dávku sebejistoty. Je to tvoje tajné eso v rukávu, které ti pomáhá vystupovat s jistotou a vytvářet dojem, který zanechává stopu. Citrín - tvůj tajný spojenec pro všechny příležitosti!

CITRÍN U NÁS

Citrín a Ryby

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín je kámen Jupitera, který řídí rozpínavost a hojnost. Citrín podporuje pevné hranice a pomáhá dosáhnout výše zmíněného nezbytného omezení. Citrín je také nejlepší volbou pro hojnost a manifestaci. Práce s jeho energií a zasazení semínek záměru v prázdném prostoru může být velmi obohacující. Proto je citrín důležitý pro ryby, které probíhají v energiích Hromnic – skrytých počátků.

Citrín může Rybám pomoci pozvednout jejich náladu, když jsou na dně, a pomoci jim vidět světlejší stránku věcí. Může jim to také pomoci najít energii a motivaci jít do věcí, do kterých se jim vůbec nechce. Nos citrín v jako šperk nebo třeba v kapse jako kapesní orgonit, aby sis uchovala jeho energii ve své auře.

CITRÍN NA ESHOPU

Citrín a Beran

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citríny jsou krásné, zářivé kameny, které se vyskytují ve všech odstínech od světle žluté po zlatou medovou barvu. Citrín má silnou magickou sílu, která podporuje hojnost a úspěch v kariéře, proto ho umísti kolem klíčových bodů domova, abys mohla využívat jeho pozitivní energii.

Citrín je skvělým krystalem pro zlepšení mezilidských vztahů a odstranění překážek s rodinou či členy týmu, což je pro Berany, kteří mohou být někdy neoblomní, velmi přínosné.

Použití prostorového zářiče s citrínem ve jednací místnosti může výrazně podpořit úspěch obchodních transakcí. Věnuj chvíli meditaci a soustředění a připomeň si svůj záměr.

CITRÍN NA ESHOPU

Citrín a Blíženci

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín, kámen s jasně žlutou a zlatou barvou, je vládcem pupeční čakry. Pomáhá nám zažívat štěstí, úspěch, dobro a pohodu. Tento kámen je skvělý pro uvědomění si našich hranic a hranic lidí okolo nás, a pro Blížence je to nenahraditelný nástroj. Toto vzdušné znamení totiž vždy rádo řekne 'Ano'. Blíženci se narodili s cílem zkoušet a posouvat si hranice, ale často až příliš daleko. Citrín, stvořený ze slunce, chrání spontánní energii Blíženců, aby ji mohli využít ke skutečnému účelu.

CITRÍN NA ESHOPU

Citrín a Rak

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín je známý jako kámen hojnosti, jelikož se spojuje s prosperitou, zejména ve věcech podnikání. Dostupný je v mnoha formách – jako hroty, drůzy, tromlované kameny nebo dokonce geody. Tento mocný manifestační kámen nám nejen pomáhá přitahovat peníze, ale také podporuje kreativitu a naše cíle.

Citrín má žlutou (a někdy i nazelenalou nebo nahnědlou) barvu a jeho energie rezonuje s pupeční čakrou Solar Plexus, což z něho dělá skvělý kámen pro lidi, kteří mají problémy se sebeúctou. Je to také silný prostředek pro udržení jasných hranic, což je něco, co se Rakům často nedaří, vzhledem k jejich přirozeně empatické povaze.

CITRÍN NA ESHOPU

 

Citrín a Lev

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Citrín je doslova krystalem slunce s jasně až sytě žlutou barvou. Vyzařuje teplou a šťastnou energii, která souzní s vibracemi energie Lva. Proto je tento kámen zvaný také "Kámen obchodníků", "Kámen kreativity" a "Kámen prosperity" - jedním z nejsilnějších projevových kamenů na světě.

Citrín je žlutá průsvitná odrůda křemene, která patří do stejné rodiny jako Ametyst a křišťál. Tyto léčivé krystaly mají skvělé vlastnosti, ale Citrín je pro Lvy obzvlášť užitečný. Nejenže přitahuje bohatství, ale také podporuje kreativitu. Jelikož Lvi jsou přirozeně zdatní umělci, mít Citrín na svém pracovišti, ať už jsi umělec nebo provozuješ vlastní podnikání, může být pro tebe přínosné. Citrín přivítá prosperitu ve všech směrech tvé profesní kariéry. Jako kámen prosperity nejen přitahuje bohatství, ale také ti ho pomáhá udržet a zároveň podporuje štědrost.

Citrín je mocný kámen, který může pomoci uvolnit blokády v třetí čakře - Solar Plexu - nacházející se pod hrudí. Tento kámen je schopen posílit propojení mezi všemi čakrami, které mohou být ovlivněny blokádami v Solar Plexu. Tím může Citrín přispět k lepšímu sebevědomí, pozitivnímu přístupu k životu a dokonce i k harmonizaci všech aspektů našeho bytí.

Citrín je krystal, který je vynikajícím připomenutím, aby se každý zaměřil na pozitivní stránky života a osvobodil se od toho, co je negativní (minulá traumata, toxické vztahy či špatné návyky). Nošení šperků s citrínem ti také pomůže při rozhodování o nákupech, vytvářet moudrá rozhodnutí a dodává ti zdravé hranice.

Hřejivá a silná energie citrínu nás napomíná, že peníze, stejně jako všechno na tomto světě, jsou pomíjivé a je důležité je utrácet s rozmyslem. Poskytuje také ochranu před lidmi, kteří by mohli zneužít přívětivost a štědrost Lva k tomu, aby vzbudili obavy o sebe sama. Použijte citrín, abyste se takovým hrozbám vyhnuli.

CITRÍN NA ESHOPU