JANTAR - ÚČINKY

Jantar a Vodnář

Jantar je unikátní svým složením, protože technicky nejde ani o kámen, ani o krystal, ale spíše o zkamenělou stromovou pryskyřici. Nicméně kvůli jeho fyzickým vlastnostem a silným metafyzickým rysům, je mnohými považován za léčivý krystal. Jantary se liší hustotou a opacitou, ale většinou mají zlatohnědou až oranžovou barvu. Jeho zářivá zlatá barva připomíná slunce, když je během dne v nejvyšší a nejjasnější poloze.

Jantar rezonuje se Solar Plexem a sakrálními čakrami. Je to zvláště užitečný kámen pro nové začátky. Jantar je také vynikající čistící kámen. Čistí tělo od toxinů a očišťuje mysl i ducha od negativní energie. Jantar nejen očišťuje své okolí od negativní energie, ale také ji pohlcuje a přeměňuje v pozitivní energii. Jantar má mnoho skvělých fyzikálních léčivých vlastností, zejména pokud jde o léčení nemocí a odstraňování bolesti, a proto se odedávna používá jako uklidňující krystal pro kojence a malé děti.

Jantar je vynikající kámen pro použití v období vodnáře, protože vyzařuje velmi uklidňující energii, což je ideální pro lidi, kteří jsou neustále přepracovaní. Není neobvyklé, že vodnáři, kteří jsou neustále zaneprázdněni prací nebo se snaží změnit svět, zapomínají na své zdraví.

Jantar vyrovnává tvé čakry, aby umožnil proudění životní síly po celém těle a udržoval vaše fyzické, mentální, emocionální a duchovní zdraví pod kontrolou.

Obrať se na jantar, když se cítíš mimo rovnováhu. Umísti jantar ve svém domě a na pracovišti, abys tato místa očistil/a od toxické energie. Je také užitečné nosit jantar jako šperk, například ve formě náhrdelníku nebo náramku, aby ses chránil/a před negativitou a toxicitou přicházející od jiných lidí.

JANTAR U NÁS