JASPIS

JASPIS - uzemni se, stabilizuj a v klidu se rozhodni

Tento kámen je silně spojen s energií Země, může tak být uzemněním těm, kteří věčně někam ulítávají a nosí hlavu v oblacích. Připadáš si někdy ztracená, slabá? Jaspis podpoří tvou sílu a pomůže ti stabilizovat tvůj život. Rozvíjí a probouzí tvé schopnosti, o kterých jsi ani nevěděla, že je máš, nebo které máš strach používat.

Pokud máš nějaký záměr, jaspis ti pomůže jej naplnit.

Je to zrcadlo, které ti ukazuje samu sebe tak, jak to leží a běží, nepřipouští žádný sebeklam.

Podněcuje rychlé rozhodování. Klidní stres, navozuje harmonii.

Obrázkový jaspis a Střelec

Obrázkový jaspis, také známý jako Picassův kámen, je druh mramoru se zajímavým barevným vzorem včetně černé, rezavě hnědé, zlatožluté, bílé a odstínů šedé.

Jaspis patří do skupiny minerálů s šesterečnou maticí, což jsou minerály vyhledávající nové možnosti. Jsou to minerály, které svými účinky zajišťují úspěch nových projektů, pomáhají nám vyhledávat nové příležitosti. Jsou to ti nejlepší spojenci do nových začátků, odhalují nám věci z nových úhlů pohledu a ukazují nám neprozkoumané cesty. Když hledáme něco nového – vztah, zaměstnání, příležitost, dům, inspiraci, schopnosti, talenty…, volíme minerály z této skupiny, které nám svými vlastnostmi pomáhají zaměřit svou pozornost směrem, ve kterém tyto nové věci nacházíme.

Může být ideálnější kámen pro Střelce? Ve spojení s kořenovou čakrou a sakrální čakrou se tento kámen používá k projevení energií uzemnění a ochrany. Občas se Střelci mohou cítit, jako by se při plnění svých cílů nikam nedostávali, takže obrázkový jaspis je ideální pro poskytnutí pocitu klidu a ujištění, že když se nám něco nezdaří, stačí to zkusit znovu.

JASPIS U NÁS