LAPIS LAZULI

LAPIS LAZULI – sejmi závoj iluzí

Lapis Lazuli je drahokam prastarého vědomí a jeho energie byla známá mnoha starým kulturám, které z něho vyráběly rituální předměty a používaly ho jako ochranné kameny a talismany. Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky faraóna Tutanchamona.

Je velmi dobrým společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze a chyby. Je to skutečný dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou pravdu, sejmout závoje iluzí a plně pak přijmout sebe sama. Je propojen s kolektivní moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli a Střelec

Lapis lazuli má bohatou historii užívání ve všech starověkých civilizacích pro svou krásnou modrou barvu a své metafyzické rysy. Je to jeden z prvních kamenů pro Střelce, protože pomáhá posílit některé z největších předností znamení.

Lapis patří do skupiny minerálů s krychlovou maticí. tyto v nás posilují vlastnosti a schopnosti, které už máme, a které chceme vylepšit. Minerály z této skupiny volíme pokaždé, když naším záměrem navýšení energie, abychom dosáhli žádoucí změny a zlepšení situace.

Střelci, i když jsou přirozenými mluvčími, mají tendenci vyjádřit to, co mají na mysli, aniž by si to pořádně promysleli. Lapis lazuli jako kámen krční čakry nás povzbuzuje, abychom svou pravdu vyslovovali s moudrostí. 

LAPIS LAZULI U NÁS