LAPIS LAZULI - ÚČINKY

LAPIS LAZULI – sejmi závoj iluzí

Lapis Lazuli je drahokam prastarého vědomí a jeho energie byla známá mnoha starým kulturám, které z něho vyráběly rituální předměty a používaly ho jako ochranné kameny a talismany. Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky faraóna Tutanchamona.

Je velmi dobrým společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze a chyby. Je to skutečný dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou pravdu, sejmout závoje iluzí a plně pak přijmout sebe sama. Je propojen s kolektivní moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli a Střelec

Čakra: krční, třetí oko

Střelci v taktu: Lapis Lazuli jako dirigent tvé komunikace

Lapis lazuli má bohatou historii užívání ve všech starověkých civilizacích pro svou krásnou modrou barvu a své metafyzické vlastnosti. Pro Střelce je tohle kouzelné tlačítko, které jim pomáhá odemknout dveře k vlastnímu kosmickému smyslu pro humor a dobrodružství! Kéž by každý Střelec měl svého vlastního modrého průvodce na cestě za tajemstvím a zábavou!

Lapis patří do skupiny minerálů s krychlovou maticí. Tyto v nás posilují vlastnosti a schopnosti, které už máme, a které chceme vylepšit. Minerály z této skupiny volíme pokaždé, když naším záměrem navýšení energie, abychom dosáhli žádoucí změny a zlepšení situace.

Střelci jsou ti, co mluví jako rychlá střela, než si uvědomí, že by možná mohli trochu přidat na taktu. A co s tím má Lapis Lazuli? Ten je jako osobní manažer, co ti říká: "Přátelé, nejdřív promyslete, pak teprve vystřelte!" S tímto kamenem bude tvoje moudrá komunikace největší hitem, co se kdy objevil na scéně.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Ryby

Čakra: krční, třetí oko

Stejně jako u labradoritu se věří, že Lapis Lazuli má v sobě magické vlastnosti. Silně rezonuje s krční čakrou a je předním kamenem pro komunikaci všeho druhu. Aktivuje také čakru třetího oka, posiluje intuici a intelekt.

LapisLlazuli je užitečný kámen pro Ryby, protože posiluje komunikaci a povzbuzuje člověka, aby mluvil upřímně a vyjadřoval svou osobní pravdu. Zlepšuje výkon kreativních typů, zejména spisovatelů a novinářů. Je to také skvělý výkonový kámen pro politiky, učitele, sociální pracovníky a kohokoli, jehož pracovní náplní je oslovování velkých skupin lidí.

Nos Lapis Lazuli jako šperk pro usnadnění efektivní komunikace. Můžeš s ním také meditovat, zejména v období emočního stresu, protože pomáhá vyčistit mysl, aby ses mohla spojit se svou intuicí. Lapis Lazuli je dokonalý kámen, který můžeš jako zářič umístit do prostoru zejména při práci nebo studiu, protože vyrovnává tvé emoce a přináší harmonii do okolí, takže se můžeš soustředit na důležité úkoly.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Býk

Čakra: krční, třetí oko

Lapis Lazuli je kámen, který symbolizuje pravdu a sebevyjádření. Umožňuje ti odhalit vnitřní pravdu o sobě samé a boří zdi, za kterými jsi potlačovala nepokoje z minulosti. Poskytuje pomoc při prohlubování přátelství a vytváření vztahů nejen s přáteli a rodinou, ale také s kolegy a lidmi, se kterými úzce spolupracuješ. Lapis Lazuli také odkrývá předpojaté představy o realitě a umožňuje ti překročit tvé vlastní ego. Je to kámen, který by měl mít ve své sbírce každý Býk, protože mu pomáhá získat lepší porozumění sobě samému i světu kolem něj.

Lapis Lazuli je skvělou volbou pro uzavřené Býky, kteří se střetávají s nutností sdílet nápady s ostatními, ať už v pracovním prostředí nebo mimo ně. Tento kámen nejenže poskytuje sebedůvěru v mluvení, ale také přináší moudrost a pomáhá zlepšit výkon.

Nos Lapis Lazuli jako šperk, například ve formě náhrdelníku (takže ho máš blízko u krku) nebo náramku, kdykoli musíš oslovit skupiny lidí nebo když potřebuješ jen zvýšit sebevědomí a soustředit se. Lapis Lazuli jako zářič se hodí do každého prostoru, kde je zapotřebí efektivní komunikace – zasedací místnosti, kanceláře, ale i domácího obýváku.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Blíženci

Čakra: krčnítřetí oko

Lapis lazuli je známý jako kámen moudrosti. Tento polodrahokam je proslaven pro jeho tmavě modrou barvu, která silně rezonuje s krční čakrou a třetím okem. Proto byl pojmenován „Kámen umělců“. Blíženci milují pozornost a dav, a Lapis Lazuli jim pomůže lépe se soustředit, komunikovat, mluvit pravdu a zlepšit výkon.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Váhy

Čakra: krční, třetí oko

Lapis lazuli, to je jméno, které znění jako starověká pohádka, a samotný kámen žije tímto magickým duchem. Jeho krásná tmavě modrá barva propletená zlatými skvrnami na povrchu z něj činí poklad, který obdivujeme již po staletí. Tento kámen má ale mnohem více co nabídnout než jen vizuální nádheru.

V každodenním životě Vah, které se mohou rozptýlit myšlenkami na tisíc různých směrů, je tento kámen skvělým průvodcem. Pomáhá jim soustředit se na dosažení cílů, bez ohledu na jejich velikost. Je to jako ten parťák, co vám povídá: "Pojď, dokážeš to!"

A co víc, lapis lazuli je také komunikačním expertem. Jako kámen krční čakry podporuje jasnou komunikaci a upřímnost. To je zvláště užitečné pro Váhy, které obvykle nejsou zrovna fanoušky konfrontací a hádek. S tímto kamenem v kapse nebo jako náhrdelníkem těsně u krku, se cítíš odvážnější a tvé myšlenky proudí jasněji. A tak můžeš vyjádřit svůj pohled i během neshod, aniž bys ztratila svůj klid a harmonii.

Takže až budeš mít dilema, zda mluvit nahlas nebo mlčet, lapis lazuli ti poskytne důvěru a jasnost, kterou potřebuješ. Je to kámen, který ti pomůže mluvit srdcem a myslí v jednom taktu.

LAPIS NA ESHOPU