LAPIS LAZULI

LAPIS LAZULI – sejmi závoj iluzí

Lapis Lazuli je drahokam prastarého vědomí a jeho energie byla známá mnoha starým kulturám, které z něho vyráběly rituální předměty a používaly ho jako ochranné kameny a talismany. Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky faraóna Tutanchamona.

Je velmi dobrým společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze a chyby. Je to skutečný dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou pravdu, sejmout závoje iluzí a plně pak přijmout sebe sama. Je propojen s kolektivní moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli a Střelec

Čakra: krční, třetí oko

Lapis lazuli má bohatou historii užívání ve všech starověkých civilizacích pro svou krásnou modrou barvu a své metafyzické rysy. Je to jeden z prvních kamenů pro Střelce, protože pomáhá posílit některé z největších předností znamení.

Lapis patří do skupiny minerálů s krychlovou maticí. tyto v nás posilují vlastnosti a schopnosti, které už máme, a které chceme vylepšit. Minerály z této skupiny volíme pokaždé, když naším záměrem navýšení energie, abychom dosáhli žádoucí změny a zlepšení situace.

Střelci, i když jsou přirozenými mluvčími, mají tendenci vyjádřit to, co mají na mysli, aniž by si to pořádně promysleli. Lapis lazuli jako kámen krční čakry nás povzbuzuje, abychom svou pravdu vyslovovali s moudrostí. 

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Ryby

Čakra: krční, třetí oko

Stejně jako u labradoritu se věří, že Lapis Lazuli má v sobě magické vlastnosti. Silně rezonuje s krční čakrou a je předním kamenem pro komunikaci všeho druhu. Aktivuje také čakru třetího oka, posiluje intuici a intelekt.

LapisLlazuli je užitečný kámen pro Ryby, protože posiluje komunikaci a povzbuzuje člověka, aby mluvil upřímně a vyjadřoval svou osobní pravdu. Zlepšuje výkon kreativních typů, zejména spisovatelů a novinářů. Je to také skvělý výkonový kámen pro politiky, učitele, sociální pracovníky a kohokoli, jehož pracovní náplní je oslovování velkých skupin lidí.

Nos Lapis Lazuli jako šperk pro usnadnění efektivní komunikace. Můžeš s ním také meditovat, zejména v období emočního stresu, protože pomáhá vyčistit mysl, aby ses mohla spojit se svou intuicí. Lapis Lazuli je dokonalý kámen, který můžeš jako zářič umístit do prostoru zejména při práci nebo studiu, protože vyrovnává tvé emoce a přináší harmonii do okolí, takže se můžeš soustředit na důležité úkoly.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Býk

Čakra: krční, třetí oko

Lapis Lazuli je kámen, který symbolizuje pravdu a sebevyjádření. Umožňuje ti odhalit vnitřní pravdu o sobě samé a boří zdi, za kterými jsi potlačovala nepokoje z minulosti. Poskytuje pomoc při prohlubování přátelství a vytváření vztahů nejen s přáteli a rodinou, ale také s kolegy a lidmi, se kterými úzce spolupracuješ. Lapis Lazuli také odkrývá předpojaté představy o realitě a umožňuje ti překročit tvé vlastní ego. Je to kámen, který by měl mít ve své sbírce každý Býk, protože mu pomáhá získat lepší porozumění sobě samému i světu kolem něj.

Lapis Lazuli je skvělou volbou pro uzavřené Býky, kteří se střetávají s nutností sdílet nápady s ostatními, ať už v pracovním prostředí nebo mimo ně. Tento kámen nejenže poskytuje sebedůvěru v mluvení, ale také přináší moudrost a pomáhá zlepšit výkon.

Nos Lapis Lazuli jako šperk, například ve formě náhrdelníku (takže ho máš blízko u krku) nebo náramku, kdykoli musíš oslovit skupiny lidí nebo když potřebuješ jen zvýšit sebevědomí a soustředit se. Lapis Lazuli jako zářič se hodí do každého prostoru, kde je zapotřebí efektivní komunikace – zasedací místnosti, kanceláře, ale i domácího obýváku.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU

Lapis Lazuli a Blíženci

Čakra: krčnítřetí oko

Lapis lazuli je známý jako kámen moudrosti. Tento polodrahokam je proslaven pro jeho tmavě modrou barvu, která silně rezonuje s krční čakrou a třetím okem. Proto byl pojmenován „Kámen umělců“. Blíženci milují pozornost a dav, a Lapis Lazuli jim pomůže lépe se soustředit, komunikovat, mluvit pravdu a zlepšit výkon.

LAPIS LAZULI NA ESHOPU