LABRADORIT

LABRADORIT – ochrana a odvaha ke změně

Labradorit je tak trochu solitér. Vystačí si sám. Ale je mýtus, že nesnese ve své blízkosti žádné další kameny. Na druhou stranu si je vědom toho, že on je tady hvězda a nic ho jen tak nezastíní, jeho energie je velmi silná. Nemusíš se ale bát kombinovat ho s jinými kameny a nosit s ním třeba dalších 5 náramků. Jen počítej s tím, že labradorit bude energeticky této společnosti dominovat. (Kolik tak náramků unese jedna ruka…?)

Jeho vzhled je opalizující, měňavý, a taky jeho energie vytvářejí prostor pro vše nové a nově vznikající. Nenechá tě přešlapovat na jednom místě a bude ti připomínat, že změna je život, a že všechny vzorce, které jsme v životě převzali, nesou punc pomíjivosti. Ne nadarmo se mu říká kámen znovuzrození. A tak nám labradorit trpělivě, ale s důrazem ukazuje to, co má v našem životě své místo a význam a zároveň to, co se už přežilo, dosáhlo své nejzazší meze a už nám neslouží. (Zůstáváš v nefunkčním vztahu? Pořiď si labradorit.)

Ovšem nezanedbatelný je také jeho ochranný význam. Funguje jako zrcadlo a štít, od kterého se odráží případné negativní, neharmonické energie. Labradorit do každého domu! To by mělo být heslo doby. Pokud si tedy vybereš tento kámen jako šperk, přichází do tvého života mocný ochranný amulet, který blokuje všechny bubáky, kteří by se ti chtěli nabourat do tvého energetického pole. (Rozhodla ses ukončit nefunkční vztah a přítel je neodbytný? Pořiď si labradorit.)

Každý kámen je rád, když s ním komunikujeme. Pokud si tedy přeješ, aby ti byl labradorit v něčem nápomocný, neboj se ho o to požádat. I když jako kámen, který je propojený s duchovním věděním, vlastně ví, co potřebuješ. (No kdo dneska doopravdy ví, co potřebujeme? Kolikrát ani my sami… :) )

Labradorit a Střelec

Labradorit je dalším mystickým kamenem, který v sobě skrývá mnohá tajemství, ale také tato tajemství odhaluje svému nositeli. Surový, nebroušený labradorit může zvenku vypadat jako běžný kámen, ale když je vybroušen a vyleštěn, odhalí uvnitř fascinující modrý kámen, který vykazuje jedinečný duhový lesk, známý jako labradorescence . Tato krásná barevná hra zobrazuje odstíny modré, zlatohnědé, zelené a šedé.

Labradorit spolu s tyrkysem patří do skupiny minerálů s trojklonnou maticí, které nás chrání před tím, co nechceme. Tato skupina kamenů jsou velcí ochránci, talismany a blokátory negativních energií. Labradorit má oproti tyrkysu nižší vibrace, dovoluje nám tedy práci v hutnějších energiích. Funguje jako zrcadlo a štít, od kterého se odráží případné negativní, neharmonické energie. Labradorit do každého domu! To by mělo být heslo doby. Pokud si tedy vybereš tento kámen jako šperk, přichází do tvého života mocný ochranný amulet, který blokuje všechny bubáky, kteří by se ti chtěli nabourat do tvého energetického pole.

Zmírňuje i negativní aspekty osobnosti a pomáhá člověku získat přístup k vyšším úrovním myšlení, díky čemuž je ideální pro zvědavou a filozofickou povahu Střelců. Pomáhá také snižovat impulzivitu a může rozptýlit iluze, které by člověk mohl mít o světě kolem sebe (a o sobě, že milí Střelci).

Labradorit pomáhá zklidnit mysl a podporuje rozlišování před zásadními životními změnami. Jelikož jsou Střelci známí svou touhou po toulkách a sklonem neustále dělat změny ve svém životě, labradorit je dokonalým kamenem, který udržuje tuto neklidnou energii na uzdě a umožňuje jim vše důkladně promyslet, než se vrhnou přímo na zásadní rozhodnutí.

LABRADORIT NA ESHOPU

Labradorit a Ryby

Čakra: krční, třetí oko

Labradorit je uctíván nejen pro své krásné fyzikální vlastnosti (když je kámen vyleštěn, vykazuje opalizující lesk známý jako labradorescence), ale také pro své magické vlastnosti. Je to kámen zahalený tajemstvím, protože ve své surové podobě vypadá labradorit jako běžná skála. Skutečná krása labradoritu se projeví teprve tehdy, když je vybroušen a vyleštěn. Právě díky této jedinečné kvalitě kamene je považován za prvotřídní kámen transformace.

Labradorit je vynikající kámen pro Ryby, protože je to mocný kámen pro posílení intuice. Labradorit jako základní kámen Ryb pomáhá nejen podporovat efektivní komunikaci, ale také pomáhá snižovat negativitu a pomáhá rozptýlit iluzi, což ti umožní vidět realitu takovou, jaká je.

Nos labradorit jako šperk, chceš-li se efektivně vyjádřit. Nošení labradoritu pomáhá očistit tvou auru od negativních emocí. Medituj s labradoritem nebo umísti do prostoru orgonity a zářič s labradoritem, pokud se chceš napojit na vyšší roviny myšlení.

LABRADORIT NA ESHOPU