LABRADORIT - ÚČINKY

LABRADORIT – ochrana a odvaha ke změně

Labradorit je tak trochu solitér. Vystačí si sám. Ale je mýtus, že nesnese ve své blízkosti žádné další kameny. Na druhou stranu si je vědom toho, že on je tady hvězda a nic ho jen tak nezastíní, jeho energie je velmi silná. Nemusíš se ale bát kombinovat ho s jinými kameny a nosit s ním třeba dalších 5 náramků. Jen počítej s tím, že labradorit bude energeticky této společnosti dominovat. (Kolik tak náramků unese jedna ruka…?)

Jeho vzhled je opalizující, měňavý, a taky jeho energie vytvářejí prostor pro vše nové a nově vznikající. Nenechá tě přešlapovat na jednom místě a bude ti připomínat, že změna je život, a že všechny vzorce, které jsme v životě převzali, nesou punc pomíjivosti. Ne nadarmo se mu říká kámen znovuzrození. A tak nám labradorit trpělivě, ale s důrazem ukazuje to, co má v našem životě své místo a význam a zároveň to, co se už přežilo, dosáhlo své nejzazší meze a už nám neslouží. (Zůstáváš v nefunkčním vztahu? Pořiď si labradorit.)

Ovšem nezanedbatelný je také jeho ochranný význam. Funguje jako zrcadlo a štít, od kterého se odráží případné negativní, neharmonické energie. Labradorit do každého domu! To by mělo být heslo doby. Pokud si tedy vybereš tento kámen jako šperk, přichází do tvého života mocný ochranný amulet, který blokuje všechny bubáky, kteří by se ti chtěli nabourat do tvého energetického pole. (Rozhodla ses ukončit nefunkční vztah a přítel je neodbytný? Pořiď si labradorit.)

Každý kámen je rád, když s ním komunikujeme. Pokud si tedy přeješ, aby ti byl labradorit v něčem nápomocný, neboj se ho o to požádat. I když jako kámen, který je propojený s duchovním věděním, vlastně ví, co potřebuješ. (No kdo dneska doopravdy ví, co potřebujeme? Kolikrát ani my sami… :) )

Labradorit a Střelec

Čakra: krční, třetí oko

Labradorit je dalším mystickým kamenem, který v sobě skrývá mnohá tajemství, ale také tato tajemství odhaluje svému nositeli. Surový, nebroušený labradorit může zvenku vypadat jako běžný kámen, ale když je vybroušen a vyleštěn, odhalí uvnitř fascinující modrý kámen, který vykazuje jedinečný duhový lesk, známý jako labradorescence . Tato krásná barevná hra zobrazuje odstíny modré, zlatohnědé, zelené a šedé.

Labradorit spolu s tyrkysem patří do skupiny minerálů s trojklonnou maticí, které nás chrání před tím, co nechceme. Tato skupina kamenů jsou velcí ochránci, talismany a blokátory negativních energií. Labradorit má oproti tyrkysu nižší vibrace, dovoluje nám tedy práci v hutnějších energiích. Funguje jako zrcadlo a štít, od kterého se odráží případné negativní, neharmonické energie. Labradorit do každého domu! To by mělo být heslo doby. Pokud si tedy vybereš tento kámen jako šperk, přichází do tvého života mocný ochranný amulet, který blokuje všechny bubáky, kteří by se ti chtěli nabourat do tvého energetického pole.

Zmírňuje i negativní aspekty osobnosti a pomáhá člověku získat přístup k vyšším úrovním myšlení, díky čemuž je ideální pro zvědavou a filozofickou povahu Střelců. Pomáhá také snižovat impulzivitu a může rozptýlit iluze, které by člověk mohl mít o světě kolem sebe (a o sobě, že milí Střelci).

Labradorit pomáhá zklidnit mysl a podporuje rozlišování před zásadními životními změnami. Jelikož jsou Střelci známí svou touhou po toulkách a sklonem neustále dělat změny ve svém životě, labradorit je dokonalým kamenem, který udržuje tuto neklidnou energii na uzdě a umožňuje jim vše důkladně promyslet, než se vrhnou přímo na zásadní rozhodnutí.

LABRADORIT NA ESHOPU

Labradorit a Ryby

Čakra: krční, třetí oko

Labradorit je uctíván nejen pro své krásné fyzikální vlastnosti (když je kámen vyleštěn, vykazuje opalizující lesk známý jako labradorescence), ale také pro své magické vlastnosti. Je to kámen zahalený tajemstvím, protože ve své surové podobě vypadá labradorit jako běžná skála. Skutečná krása labradoritu se projeví teprve tehdy, když je vybroušen a vyleštěn. Právě díky této jedinečné kvalitě kamene je považován za prvotřídní kámen transformace.

Labradorit je vynikající kámen pro Ryby, protože je to mocný kámen pro posílení intuice. Labradorit jako základní kámen Ryb pomáhá nejen podporovat efektivní komunikaci, ale také pomáhá snižovat negativitu a pomáhá rozptýlit iluzi, což ti umožní vidět realitu takovou, jaká je.

Nos labradorit jako šperk, chceš-li se efektivně vyjádřit. Nošení labradoritu pomáhá očistit tvou auru od negativních emocí. Medituj s labradoritem nebo umísti do prostoru orgonity a zářič s labradoritem, pokud se chceš napojit na vyšší roviny myšlení.

LABRADORIT NA ESHOPU

 

Labradorit a Lev

Čakra: třetí oko

Labradorit je kámen, který oslňuje nejen svou krásou, ale také svými magickými silami. Když je tento kámen vyleštěn, rozžehne se v něm labradorescence - stejně jako v opálu či měsíčním kameni - a láká pohledy do své pestré palety barev.

Inuitové považovali labradorit za magický kámen, který je schopen propojit s magickými dimenzemi. Obvykle se pohybuje v modrých a šedých tónech, ale při průchodu světla kamenem se objeví mnoho dalších barev. Je úzce spojen s krční čakrou a čakrou třetího oka.

Labradorit je skvělý kámen pro očištění od negativní energie, prohloubení propojení s vlastním nitrem, pro posílení intuice a daru prozření. Je výborným doporučením pro ty Lvy, kteří potřebují zmírnit svou přehnanou sebelásku, aroganci a netrpělivost. V závěru je to kámen, který tě přiměje k hlubší sebereflexi a proměně.

Ať už se cítíte zraněni svým egem, nebo máte pocit, že negativní aspekty převažují, obraťte se na labradorit a nechte jeho energii vám pomoci najít vnitřní rovnováhu.

LABRADORIT NA ESHOPU 

Labradorit a Váhy

Čakra: krční, třetí oko

Labradorit je jako tajemný příběh zahalený v modrém oparu, který v sobě ukrývá nespočet barev a odlesků. Jeho duhový lesk, známý jako labradorescence, mu dodává tuto magickou a tajemnou kvalitu. Bez tohoto lesku by se zdál být jen obyčejným kamenem, ale pod jeho povrchem se skrývá neuvěřitelný svět barev a energie.

Pro energické Váhy je labradorit jako výbušná směs energie pro krční čakru a čakru třetího oka. Pomáhá ti překlenout propast mezi tvými myšlenkami a intuicí, což je pro Váhy obzvláště cenné. Je to, jako by tvůj mozek dostal duhovou injekci intuice, což ti umožní vidět věci v novém světle a proniknout pod povrch.

Labradorit také funguje jako energetický štít. Udržuje negativitu a škodlivé energie na uzdě a pomáhá ti vyhnout se impulzivním rozhodnutím. To je jako tvá vlastní ochranná aura, která tě chrání před vnějšími vlivy a umožňuje ti vidět věci tak, jak skutečně jsou.

Je to také tvůj průvodce skrz mlhu iluzí. V romantickém životě ti pomáhá rozeznat pravdu od klamu a při hledání spravedlnosti ti ukazuje cestu ke spravedlivým rozhodnutím. S labradoritem na své straně se budeš cítit víc v kontaktu se svým vyšším já, ať už se jedná o meditaci nebo nošení tohoto kouzelného kamene. Je to tvá cesta k transformaci a pozitivním změnám ve tvém životě. S labradoritem se můžeš zbavit mlhy negativních myšlenek a osvěžit svůj mozek novými barvami a energií.

LABRADORIT NA ESHOPU 

Labradorit a Štír

Kámen spojený s pravdou

Čakra: krční, třetí oko

Labradorit má na Štíry takový vliv, jak to dělá Pluto na celý vesmír. Ale ne, nejde o výbuchy a planety, spíš o odhalování pravdy a proměny, co tě zachvátí úplně stejně, jako při tajemném případu v detektivce.

Máš to taky někdy tak, že ti chybí slova a máš pocit, že tě nikdo neposlouchá? Labradorit ti s tím výborně pomůže, ať už ho nosíš jako šperk nebo ho využiješ při meditaci. Má toho ale ještě víc v zásobě. Zklidňuje ty temné mraky negativních myšlenek, takže Štírům, co občas vidí zlejší stránky své osobnosti, pomůže zase najít klid a mír.

Takhle to funguje: ty, tvůj labradorit a meditace. Dáš mu vědět, že pátráš po pravdě a jak to u Štírů bývá, udělá cokoli, aby tě dovedl k tomu, co hledáš. A není to jen tak. Dovede tě ke skrytým tajemstvím tvé mysli a k tomu, abys konečně pochopila, jak to v té tvé hlavě vlastně chodí.

Kámen pravdy, to je labradorit pro Štíry. A věř, že s ním tvá mysl najde to, co hledáš, i když to může být skryté hluboko v podvědomí.

LABRADORIT NA ESHOPU