ONYX - ÚČINKY

ONYX – jdi za svým snem

Onyx je kámen, který nese velké množství síly, dodává nám sebedůvěru a podporuje nás v tom, abychom upustili od veškerých strachů a vykročili za svými sny a vizemi. Pomáhá nám tříbit si myšlenky a ukazuje nám správný směr pro dosažení našich cílů. Připomíná nám, kam bychom měli směřovat více naší energie, na jaké oblasti se zaměřit a kde naopak svou energií zbytečně plýtváme.

Onyx a Kozoroh

Čakra: kořenová

Stabilita pro Kozorohy

Onyx je další kámen známý pro své silné uzemňovací a ochranné schopnosti. Je to odrůda chalcedonu s černými a bílými pruhy na povrchu, což mu dodává jedinečné kouzlo.

Tento kámen má kořeny hluboko v historii a oplývá energií spojenou se zemí, což mu propůjčuje mimořádnou uzemňující sílu. Pro Kozorohy se onyx stává spojencem pro jejich kořenovou čakru, zavádějíc je do harmonie s energií země a poskytujíc jim pevný základ pro jejich nekonečný výstup na vrchol.

Onyx tě zve k cestě vnitřní transformace a odhalení dosud neprozkoumaných sil v tobě. Metafyzicky vzato, onyx není pouze kamenným strážcem; je to průvodce, který ti pomáhá využít potenciál tvé vnitřní síly a otočit klíčem negativních emocí na pozitivní zážitky.

Onyx na pracovním stole: klíč k vytrvalosti na dlouhodobých projektech

Onyx, strážce sil a obzorů pracovního života, není pouhým kamenem, ale spojencem, který ti pomáhá odolávat všem výzvám na pracovišti. Je to nejen ochranný talisman, ale také skvělý společník pro ty, kdo si razí cestu skrze velké a náročné projekty. Přináší nejen fyzickou sílu, ale také mentální odolnost, což je klíčové zejména při dlouhodobém pracovním nasazení.

Pro Kozorohy, kteří vždy zdolávají výzvy s pevným krokem, je Onyx tou tajnou zbraní, která zesiluje jejich odhodlání. Nošení tohoto kamene na pracovišti nebo jeho umístění na stůl může být jako energický nádech čerstvého vzduchu. Onyx nejen posiluje intelekt, ale také chrání fyzické zdraví během náročných pracovních dnů. To je klíčový prvek pro ty, kdo tvrdě pracují na dosažení svých cílů.

Kritický Kozoroh a onyx: ochrana pro duševní vyrovnanost

Onyx, magický štít pro náročné chvíle, se stává nezbytným spojencem pro Kozorohy, kteří někdy podléhají kritice a emocionálním bouřím. Tento kámen nejen umožňuje zadržet nekonstruktivní kritiku, ale také má sílu odvrátit negativní emoce druhých.

Představ si onyx jako klíč k osobnímu klidu a vyrovnanosti, který držíš ve své dlani. Mít jej u sebe při setkáních s lidmi nebo při řešení konfliktů je jako mít vlastní energetický štít. Onyx ti pomáhá udržet klid i při nejtěžších emocionálních výzvách, zabraňuje absorbování negativní energie a zároveň ti dává schopnost očistit se od úzkosti, smutku a strachu.

Pro Kozorohy, kteří se občas potýkají s kritikou a náročnými situacemi, je Onyx tím klíčem, který odemyká bránu k duševnímu klidu a odolnosti.

ONYX NA ESHOPU

Onyx a Vodnář

Čakra: kořenová

Černý onyx je kámen, který rezonuje s kořenovou čakrou a je silným uzemňujícím a vyrovnávacím kamenem. Je to účinný talisman pro ochranu, ale to, co dělá černý onyx opravdu mocným, je jeho schopnost propojovat duality v osobnosti a podporovat sebeuvědomění. Je to kámen, který ti pomáhá používat agresivní energie k posílení tvé emocionální, mentální a duchovní odolnosti. Promění tvé slabé stránky v silné stránky, pomůže zmírnit obavy, uklidní nervy a podpoří harmonické vztahy.

Obrať se na černý onyx, když cítíš, že potřebuješ uzemnění, nebo když máš pocit, že negativní myšlenky zahlcují tvou mysl. Nos černý onyx jako šperk, který tě ochrání před negativitou a udrží tě při zemi, zejména v dobách, kdy se cítíš rozhozená/ý.

ONYX NA ESHOPU

Černý onyx a Lev

Čakra: kořenová

Černý Onyx je odrůda chalcedonu, některé odrůdy mají paralelní bílé pruhy, zatímco většinou se černý Onyx skládá z plné černé. Tento kámen je spojen s kořenovou čakrou a je užitečný pro uvolňování pulzující, vysokofrekvenční energie Lva, protože má uklidňující a uzemnění účinky. Černý onyx byl od pradávna používán jako symbol ochrany. I když byl některými starověkými kulturami obáván pro svou černou barvu, byl po staletí využíván k boji se strachem, fobiemi a k posílení vnitřní síly.

Černý Onyx je uzemňující krystal, který má bohatou transformační sílu. Jeho schopnost přeměnit slabé stránky na silné je neuvěřitelná a je také známo, že zvyšuje duševní jasnost a vytrvalost. Může být použit jako talisman, který pomáhá lidem spojit se se svým vyšším já a uvědomit si své silné a slabé stránky.

Onyx je také účinnou ochranou před hmatatelnými i vnímanými hrozbami – například noční můry. Umístěte ho na váš stůl v práci, abyste měli čistou mysl, nebo si ho vezměte s sebou na obzvlášť obtížné situace.

Černý onyx je ideálním kamenem pro ty z nás, kteří jsou unavení a přepracovaní, neboť je úžasnou prevencí stresu. Je to kámen kořenové čakry, který nás navrací k naším kořenům, rodině. Díky němu se můžeme soustředit na to, co je pro nás skutečně důležité, a zbavit se všeho, co nám už neslouží - ať už se jedná o toxické osoby nebo špatné návyky.

ONYX NA ESHOPU