RUBÍN - ÚČINKY

Rubín a Střelec

Čakra: kořenová

Vítej ve světě rubínů, těch krásných kamenů, které nejen září v ohnivé červené barvě, ale také dodávají trochu vášně do života. Rubíny jsou jako rockové hvězdy drahokamové scény – milované nejen pro svůj výrazný vzhled, ale i pro jejich metafyzické kouzlo. 

Rubín je kámen, který rezonuje s kořenovou čakrou, což je hlavní čakra zodpovědná za identitu a spojení s vlastními kořeny. Pro Střelce neustále toužící po dobrodružství a objevování je rubín tím pravým kamínkem na cestě. Tento klenot je totiž mistr v uzemňování – připomíná Střelcům jejich kořeny a spojení s rodinou, i když se jejich dobrodružné nohy ocitnou na vzdálených místech.

Ať už Střelec putuje kamkoliv, jeho srdce zůstává spojeno s rodinnými kořeny. Rubín je jak zeměpisná mapa, která Střelce vede zpět k jejich vlastnímu středu. Střelci mají k rodině speciální vztah a rubín je jejich věrným průvodcem na cestě domů.

Ale rubín je víc než jen navigační systém pro naše kořeny. Je jako energetický nápoj pro ty, kteří se neustále motají po světě. Zvyšuje energii a vytrvalost, což je pro Střelce, kteří jsou neustále v pohybu, přesně to pravé. 

Chceš-li, aby tvůj vztah byl jako ohnivý tanec vášně, nebo aby tvoje ložnice byla místem, kde plápolají láska a vzrušení, pak je rubín tvoje tajná zbraň! Nenos ho jen tak – přivři oči, hoď si ho kolem krku a nechej svoje srdce tančit na melodie lásky. A nezapomeň, rubín není jenom o špercích. Můžeš ho umístit do svého království spánku – do ložnice. A když budeš večer usedat ke své posteli, bude tvůj pokoj zářit červeným svitem vášně a něžnosti

A co drahé polovičky? Rubín je jako malý posel lásky, takže ho můžeš darovat svému miláčkovi jako tajnou zbraň lásky a oddanosti. Spojení lásky a závazku, to je přesně to, co rubín symbolizuje. Takže ať už chceš rozproudit vášeň nebo poslat vzkaz lásky, rubín je tvůj malý kouzelník v krabičce.

RUBÍN NA ESHOPU

Rubín a Rak

Čakra: kořenová

Rubíny jsou považovány za jeden z nejcennějších kamenů v moderním průmyslu drahých kamenů. Tento král červených odstínů je však milován nejen pro svou nádhernou barvu, ale také pro silné magické vlastnosti. Už od starověku byly rubíny používány jako talismany pro ochranu a pro probuzení vášní.

Rubín je kámen, který rezonuje s kořenovou čakrou, což je hlavní čakra zodpovědná za pocit přítomnosti ve vašem těle a za napojení zpět na své kořeny. Tento krystal je skvělým uzemňovačem, který pomáhá Rakům zůstat nohama pevně na zemi, ať už prožívají životní výšky nebo pády. Rubín je navíc kamenem, který přináší jak uzemnění, tak i vášeň do vztahů, zejména milostných.

Rubín není kámen jen pro zvýšení energie a vytrvalosti, ale i pro uklidnění změn nálad, kterými Rak trápí. Navíc dokáže stimulovat volné proudění čchi po celém těle, což může vést k vyrovnání mysli, těla i ducha, a k očištění aury.

Noste rubín jako symbol vášně, kterou přináší do vašich romantických vztahů. Využijte jeho sílu pro uklidnění, když se cítíte neklidní nebo pro zvýšení empatie. Rubínový kámen lze darovat také své drahé polovičce, protože je to drahokam propojený s láskou a závazkem.

RUBÍN NA ESHOPU