SKORYL (ČERNÝ TURMALÍN) - ÚČINKY

ČERNÝ TURMALÍN (SKORYL) – účinný ochránce před cizími energiemi

Když máš po ruce černý turmalín, nemůžou na tebe žádné cizí negativní energie, myšlenky, emoce, je to velmi účinný čistič. Skoryl ti pomůže při práci s lidmi a v prostředí, ve kterém se musí něco čistit.

Skoryl (černý turmalín) a Kozoroh

Černý turmalín je silný uzemňující a čistící kámen. Od pradávna ho používali šamani k očištění mysli, těla a ducha od negativních energií. I dnes je hojně využíván při očistných rituálech a také jako ochranný kámen proti negativitě. Je to kámen, který rezonuje s kořenovou čakrou, a proto je účinným uzemňovacím kamenem. 

Má zvláštní spojení s Kozorohem kvůli své schopnosti čistit negativitu, ať už v sobě nebo ve svém okolí. Čistí také mysl od zaneřáděných myšlenek a umožňuje cílově orientovanému Kozorohu soustředit se na to, co je důležité, a nechat odejít myšlenky a energie, které jim již neslouží. 

Černý turmalín, zvláště užitečný kámen na pracovišti nebo podnikání, odpuzuje negativitu a zvyšuje důvěru v sebe sama a ve své schopnosti. Eliminuje toxickou a nežádoucí energii na pracovišti, aby umožnil volný tok kreativní a produktivní energie. Stejně jako se nemůžeš soustředit v kanceláři zaplněné příliš mnoha věcmi, stejně tak se nemůžeš soustředit, když je prostor zaneřáděn protichůdnými energiemi. Je to užitečné zejména v hektickém pracovním prostředí nebo při práci s extrémně obtížnými lidmi.

Černý turmalín můžeš také strategicky umístit po celém domě, zejména v oblastech, které jsou vystaveny příliš velkému množství nesouladné energie. Je to účinný kámen k odvrácení toxické energie ostatních lidí, můžeš se také rozhodnout posypat kolem svého domu kousky černého turmalínu, zvláště pokud máš sousedy, kteří se neustále hádají. Mohou také sloužit jako dodatečná ochrana tvé domácnosti k odvrácení hrozeb. Zářiče a orgonity s černým turmalínem by v současné době neměly chybět v žádné domácnosti.

Kdykoli začneš pociťovat negativní myšlenky, které přemáhají tvou mysl, nebo když se cítíš úzkostně nebo depresivně, medituj s černým turmalínem pro očištění tvé mysli od temných myšlenek. 

Nosit černý turmalín jako šperk nebo nosit kousek s sebou je také skvělý způsob, jak odvrátit negativitu a ochránit tě před hmatatelnými i vnímanými hrozbami. Je také výbornou volbou pro děti, které trpí úzkostmi a depresemi, a zároveň slouží jako ochranný kámen před tyrany a jinými hrozbami.

SKORYL NA ESHOPU

Skoryl (černý turmalín) a Ryby

Čakra: Kořenová

Černý turmalín je jedním z nejsilnějších drahokamů Ryb, pokud jde o odvrácení negativní energie. Ve starověku byl široce používán jako ochranný talisman proti démonům a jiným hrozbám.

Černý turmalín pohlcuje negativitu ve tvém okolí, stejně jako negativní emoce, ať už z tvého nitra nebo od ostatních, a jako takový je velmi užitečným kamenem, který můžeš nosit s sebou, zejména v období Ryb, protože je známo, že znamení je vysoce emocionální a citlivé.

Nošení černého turmalínu jako šperku je obzvláště užitečné, protože kámen neustále pohlcuje negativní emoce. Můžeš také meditovat s černým turmalínem nebo jej umístit jako zářič do prostoru, když cítíš, že potřebuješ uzemnění.

SKORYL NA ESHOPU