SLUNEČNÍ KÁMEN - ÚČINKY

Sluneční kámen a Lev

Čakry: Pupeční (Solar Plexus)

Sluneční kámen, jak jeho jméno napovídá, je silně spjatý se Sluncem. Je dostupný v mnoha odstínech, včetně červené, zlaté, oranžové, broskvové/růžové a hnědé. Tento poloprůhledný druh živce se po vystavení slunečnímu světlu rozzáří do duhového odlesku. Stejně jako mnoho jiných kamenů na tomto seznamu, Sluneční kámen je jedním z rodných kamenů pro Lva, vzhledem k jeho silnému spojení se Sluncem.

Metafyzicky dodává silnou, ale jemnou energii podobnou ranním letním paprskům. Jeho síla je využívána jako vůdcovský kámen, což nabízí zvýšenou duševní jasnost, fyzickou sílu, osobní sílu a štědrost. Kámen také posiluje přirozenou laskavost - schopnost pomáhat druhým v různých aspektech jejich života. Jeho čakrální vliv se liší podle barvy, ale obecně je to kámen, který ti pomůže najít vnitřní sílu a objevovat (hlavně sebe sama). Kromě toho má schopnost čistit všechny čakry a umožnit tak volný tok pozitivní energie ze slunečních paprsků.

Sluneční kámen je jako otevření brány k teplé, pulzující energii slunce. Je to skvělá volba pro ty, kdo potřebují pomoc s ochranou před negativitou. Tento kámen pomáhá blokovat negativní energii a umožňuje nositeli uvidět světlo skrz temnotu.

SLUNEČNÍ KÁMEN NA ESHOPU