KRÁLOVNA MĚSÍCŮ * krystalová tiára * růženín, křišťál laser

přijetí a sdílení tvých darů se světem

Položka byla vyprodána…
2 790 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
KRÁLOVNA MĚSÍCŮ * krystalová tiára * růženín, křišťál laser
BohoManie kralovna mesicu krystalova tiara ruzenin kristal svatebni korunka celenka 4
Novinka

Detailní popis produktu

Krystalová tiára KRÁLOVNA MĚSÍCŮ

"Jsem tvá průvodkyně na cestě, svěř se mé síle a osvobodím tě od temnoty minulosti. Možná jsi dříve zneužívala svých schopností, zvlášť ve spojení s láskou, ale tou osobou už nejsi. Rozpomeň se a přijmi opět své dary a sdílej je se světem."

Použitý materiál: 

Velikost: 12 x 15 x 4 cm

Laserové křišťály

jsou skvělou příležitostí pro ty, kteří již mají s krystaly zkušenosti nebo cítí, že v minulých životech s nimi pracovali. Nastává čas, abys opět využívala své mistrovské schopnosti práce s krystaly s dobrým záměrem, pro nejvyšší dobro všech. Tyto křišťály ti pomohou vynést na světlo všechny strachy, které jsou spojené se zneužíváním tvé síly ve spojení s krystaly a se zneužíváním dalších tvých darů. Můžeš vnímat situace, zkázy a zániky, které jsou spojené s těmito obtížnými okamžiky. Ale už nastal čas, abys s důvěrou přijala své dary a sdílela je se světem.

 

K tiáře přikládáme popis minerálů.

Čti také prosím Jak pečovat o šperky z minerálů

Korunka nejlépe podporuje tvou 4. a 7. čakru. Chci vědět víc o čakrách

KŘIŠŤÁL - otevři se novým možnostem

Křišťál je velmi univerzální pomocník, kámen mnoha účinků a schopností. Je to krystal, který ti pomůže ukázat nový směr. Je toho teď všude plno – MŮŽEŠ MÍT VŠECHNO, CO CHCEŠ. Ale když my často nevíme, co vlastně chtít. Pro tyto okamžiky, je křišťál nejvhodnější. 

Křišťál je nejčistší krystal se silným vědomím, který v minerální říši zosobňuje samotný zdroj. Je solí Země, je na této planetě domorodcem. Obsahuje oxid křemičitý, jednu z nejběžnějších sloučenin Země. Není tedy divu, že většině lidem je křišťál nejbližší. Je univerzální, protože vibruje čistým bílým světlem, které v sobě obsahuje všechny další barvy. Je to čisté, bílé, tekuté, zářící světlo, které dokáže projít časem a prostorem. Ve světle křišťálu je obsažené vše. Celá naše cesta, naše zkušenosti a prožitky, které nás dovedly až tam, kde se nyní nacházíme i naše přítomnost a budoucnost napříč časoprostorovou linkou.

RŮŽENÍN – krystalická láska

Energie růženínu je zkrystalizovanou láskou. Tato výjimečná energie je nejvhodnější pro harmonizace našeho srdce. Díky růženínu se můžeme otevřít bezpodmínečné lásce a důvěře, protože působí přímo na naši srdeční čakru. Má schopnost hojit všechna citová zranění, která si v naších srdcích často nosíme. Různá naše ublížení a bolesti se rozpouští pod silou lásky prýštící z růženínu. Napomáhá otevření se druhému pohlaví, přijetí na hlubších úrovních, vzájemnému odpuštění, ale i odpuštění nám samotným. U žen růženín podporuje sebelásku, učí sebehodnotě a mužům dokáže otevřít srdce, aby se nebáli projevovat své city. Kde je růženín, tam se nachází jemný růžový pramen lásky, který dokáže transformovat nižší vibrace. Je to také kámen harmonie a klidu, kdy zjemňuje veškerá naše napětí a vede nás k vnitřní harmonii a míru. Růženín v tmavších odstínech napomáhá léčení ženského lůna a všech traumat, bolestí, bloků a hluboko schovaných strachů, které ženy prožívaly po mnohá staletí a záznamy si stále nesou dál v buňkách, ve zdroji samotného života.

  ̊̌́ : 
 
⭐ cítíš smutek. Růženín tě chytne za ruku a provede tě procesem postupného rozpouštění emocí, aby se smutek v tobě nezapouzdřil a nevytvořil emocionální uzlík.
⭐ jsi na pochybách, co si o nastalé situaci myslet. Růženín tě pomůže napojit na srdce a navést tvé myšlenky směrem k pravdě.
⭐ jsi připravená podívat se pravdě do očí, přijmout své pocity a odhodit iluze a strach.
 
  ̊̌́:
 
ᴏᴛᴇᴠŘᴇɴÍ ᴛᴠÉʜᴏ ꜱʀᴅᴄᴇ ᴘʀᴀᴠᴅĚ ᴊᴇ ᴘʀᴏᴄᴇꜱ ᴘʟɴÝ ꜱᴛʀᴀᴄʜᴜ, ᴀʟᴇ ɪ ɴᴀᴅĚᴊᴇ. ᴊꜱᴇᴍ ᴛᴜ ᴘʀᴏ ᴛᴇʙᴇ, ᴀʙʏꜱ ᴍĚʟᴀ ᴠ ᴛᴏᴍᴛᴏ ᴘʀᴏᴄᴇꜱᴜ ᴏᴅᴠᴀʜᴜ ᴀ ꜱÍʟᴜ. ᴘŘᴇᴊɪ ꜱɪ, ᴀʙʏꜱ ᴍĚʟᴀ ꜱʀᴅᴄᴇ ᴏᴛᴇᴠŘᴇɴÉ ᴀ ᴅᴏᴋÁᴢᴀʟᴀ ʀᴏᴢᴇᴢɴᴀᴛ, ᴄᴏ ᴊᴇ ʟÁꜱᴋᴀ ᴀ ᴄᴏ ᴊᴇ ʟᴇŽ. ɴᴀᴜČÍᴍ ᴛĚ, ᴊᴀᴋ ʀᴏᴢᴘᴏᴢɴᴀᴛ ʟÁꜱᴋᴜ ᴀ ᴊᴀᴋ ᴊɪ ᴠʏᴊÁᴅŘɪᴛ. ᴋᴅʏŽ ʙᴜᴅᴏᴜ ᴄʜᴠÍʟᴇ, ᴋᴅʏ ʙᴜᴅᴇŠ ᴄÍᴛɪᴛ ꜱᴍᴜᴛᴇᴋ, ᴘŘɪᴊᴍɪ ᴍᴏᴜ ᴘᴏᴍᴏᴄ ᴀ ᴊÁ ᴛɪ ᴘᴏᴍŮŽᴜ ᴘʀᴏᴘᴜꜱᴛɪᴛ ʜᴏ ᴠᴇɴ. ᴛᴀᴋŽᴇ ᴋᴅʏŽ ʙᴜᴅᴇŠ ᴘŘɪᴘʀᴀᴠᴇɴÁ, ᴏᴛᴇᴠŘᴜ ᴛᴠÉ ꜱʀᴅᴄᴇ ᴘʀᴀᴠᴅĚ. 

 průhledné logo BohoMánie černé

BohoMánie | český výrobce šperků a doplňků z minerálů.

 průhledné logo BohoMánie černé